Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor megjött vagy nem? 14/L

Most akkor megjött vagy nem? 14/L

Figyelt kérdés
Kedden este picit barnás volt a folyásom, aztán szerdán azt hittem hogy megjött, mert volt egy kis vér, meg csütörtökön is meg tegnap is volt még, de nagyon kevés volt végig. Annyira kevés volt hogy ami kijött belőlem 3 nap alatt azzal nem telne meg egyetlen normális nagyságú betét. Akkor most megjött vagy sem.?

2013. júl. 13. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

amit leírtál kérdező, (a kevés vérzés és a fura görcs) az már menzesz.

a havis görcsöt nem lehet mással összetéveszteni, így logikus hogy neked is amiatt fájt a hasad.

van,akinek ilyen az első. van olyan, akinek hasonló, mint nekem: erős és sok, sokáig tart.

2013. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jéé nekem is igy volt eleinte és én anyukámtól kérdeztem meg h normálise és azt mondta igen.. másodjára több vér jött de hamradjára amikor megjött már nagyon kevés barna folyás volt benne..ez tökre normális csak nekem 12-évesen jött meg..
2014. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!