Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Ti szégyenlősek...

Lányok, Ti szégyenlősek vagytok ha egy orvos/asszisztens előtt kell bugyira vetkőzni? Volt már hasonló tapasztalat? 17L

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szégyenlős,nem csinálhat semmi olyat,amivel esetleg az intimzónámba léphet.A nőgyógyászom előtt levettem a bugyimat is,ő meg is vizsgált és így jobban jártam,mintha nem vizsgált volna meg,ugyanis kiderült,hogy méhszájsebem van,amit mihamarabb le kell fagyasztani,különben elrákosodhat.A melleimet meg a háiorvos látta,amikor meghallgatta a tüdőmet meg a szívemet.. ott nem derült ki semmi,de mi lett volna akkor,ha azt se csináltatom meg,merthogy szégyenlős vagyok??

Ugyanmár,ez vicc.Az embernek fel kell áldoznia néha magát,hogy cserébe egészséges maradhasson.


17/L

2013. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Számomra a dokik, ápolók olyanok, mint a káposzták.Nekik is olyanok a betegek.
2013. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, marhára nem érdekel. És ha már itt tartunk, pl. a strandon is bugyiban vagyok + melltartó, pedig ott többen vannak :) Miért pont az orvos előtt kellene ebből ügyet csinálni? Nem is érdekli őket sem.
2013. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem igazán szeretek levetkőzni mások előtt,így nem örülök neki nagyon,sokat dumálok ilyenkor velük és így könnyebb az egész,nem olyan ciki,de ha csak egy orvos és asszisztens van az oké,ha már tucat akkor az már sok,az már zavar,csak az és annyi ember legyen ott aki valóban szükséges a vizsgálathoz és csak annyira kellejen levetkőzni amennyire az adott vizsgálat megkívánja,tehát ha a szemem nézi,akkor nem szeretnék egy bugyiba lenni.Előbb végezze el azokat a vizsgálatokat ahol nem kell vetkőzni és amihez kell utána azt.


De amúgy meg sokan egybe fürdőruhát hordanak és a melltartót aki bikinit is hordana nem veszi le a strandon.


Egy orvos és egy asszitens még oké.

2013. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ágota Nóra ***** válasza:
Nem vagyok szégyenlős ,ha az orvos előtt bugyira kell vetkőzni.
2013. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

általában nem szokott gond lenni.

engem az zavart, hogy mikor gimiben vizsgálták a lányokat, akkor nem húzták el a terem ablakára függönyt, és még a villany is fel volt kapcsolva, így kintről minden belátszott.

néha-néha előfordul, hogy perverz az orvos, de ez elég ritka (remélem). Egyszer régen (15-20 éve) osztálytársam volt egyszer egy olyannál, aki gerincferdülés miatt bugyira vetkőztette, a melltartót is levetette, aztán (egyértelműen) elkezdte a melleit bámulni.

2014. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!