Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a pisilés, kicsit narancss...

Fáj a pisilés, kicsit narancssárgá színű, többszőr kell, lehet hogy felfáztam?!

Figyelt kérdés
Nem fáj sehol napközben,csak pisiléskor...de akkor nagyon. Anyum azt mondta nem biztos hogy az,szerinte lehet hogy valami fertőzés...Eddig még sosem volt!Ezért nem tudom milyen. Várok egy napot és szerintem megyek dokihoz,ha nem változik semmi.

2013. júl. 13. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Felfáztál esetleg fertözés.Vizeletvizsgálat ha nem múlik.Vegyél kamillás ülöfürdöt.Nekem már bevállt.
2013. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miklós G. ***** válasza:

A felfázás is egy fertőzés. Önmagában a hideg nem okozna tüneteket. A hideg elősegíti a kórokozók szaporodását és ezzel arányosan csökkenti az immunrendszerünk aktivitását. Ezért gyakoriak ilyenkor a fertőzések, mint pl. a felfázás is, csupán az a veséket érinti. Lehet a problémád fertőzés is. De akár egyszerűen csak a kevés elfogyasztott folyadék is napközben. Ezáltal azért jóval koncentráltabb vizelet képződik, ami akár marhatja is a húgycső lumenét. Igyál sok folyadékot és látogass el a háziorvosodhoz. Egy vizeletvizsgálat és egy vérvétel útján gyorsan kiderül, hogy mia probléma.


Üdv!

2013. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég én is így jártam, elmentem orvoshoz, vizelet mintát adtam, és a mintából baci tenyészett ki amire antibiotikumot írtak fel

neked is ezt kell tenned, mert magától sajnos nem fog elmúlni :/

max enyhítheted a tüneteket, de nem kerülhető el az orvos

üdv,

22L

2013. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha laborba kérsz beutalót vizeletvizsgálatra, mert az részletesebb mint a gyorsteszt.
2013. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orvost nem akarom elkerülni ,csak most nyaral.Az ügyeletes orvost meg nem szeretem... Köszönöm a válaszokat!!!!! Nagyon jók!!!! Remélem felfázás és nem valami nőgyógyászati nagyobb betegség ...:((
2013. júl. 14. 12:12
 6/6 A kérdező kommentje:
És a szex elkerülendő? 2évesek leszünk ...:D
2013. júl. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!