Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet csinálni, ha valószi...

Mit lehet csinálni, ha valószinűleg több férfihormonom van mint kéne? Nődoki fel tud írni valamit ellene? Vagy van természetes mód ennek kezelésére? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elég szőrös vagyok (családban átlagon felülien), és anyum azt gyanítja, hogy több fiú hormonom van, mint kell, és ezért el akr vinni egy endiktorologushoz vagy mihez, meg nődokihoz. Én pedig nem tudom mire számítsak. Fel tudnak írni valami hormon-gyógyszert, vagy valamit ami Lelyreállitja?


15L


2013. júl. 14. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes elmenni. Nekem is hasonló problémám van, most már 3 hónapja szedem a gyógyszert és azóta nagyon sokat javult a helyzet :) Sajnálom, hogy nem mentem el korábban.

Szóval menj csak el anyukáddal, jobb lesz utána.

A doki neve egyébként endokrinológus :)

2013. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az endokrinológus csak vért vesz, és abból nézi a hormonszinted.
2013. júl. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, és tényleg segít, mármint kevésbé szőrösödsz azóta? És milyen gyakran kell szedned a gyógyszert? Naponta, hetente?
2013. júl. 15. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

SOKKAL kevésbé szőrösödöm. Nagyon gáz volt a helyzet, mire dokihoz mentem, már az arcom is gyantázni kellett, szóval sajna tényleg megvártam, amíg tragikussá fajul. De még így is már 3 hónap után látványos az eredmény.

A gyógyszert naponta kell szedni, ez a része kissé kellemetlen, de hát a hormonszintet szinten kell tartani.. viszont egyáltalán nem biztos, hogy te is ugyanezt kapod, mert ez egy elég soktényezős játszma.

A legegyszerűbb, ha tényleg elmész az orvoshoz, ha csak a hormonjaiddal van gond, akkor egy egyszerű vérvétel az egész, igazán nem nagy ügy :)

2013. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!