Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő és viszkető érzést érzek...

Égő és viszkető érzést érzek a hüvelyembe és körülötte. Szerintem meg is van dagadva. Mitől lehet? S mit csináljak, hogy elmúljon, orvoshoz nem szeretnék menni

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 14:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%

Bakteriális, gombás vagy vírusfertőzés. Az orvos kenettenyésztést követően tud gyógyszert adni. Otthon nem érdemes próbálkozni.


Sajnos az orvoshoz menés nem kedv, hanem szükség kérdése.

2013. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
4%
Canesten combit vegyél a gyógyszertárban és 2-3 nap alatt elmúlik nagy valószínűséggel. (Hüvelykúpot is.)
2013. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
és ha nem csinálok semmit vele,akkor?
2013. júl. 16. 14:05
 4/42 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menned.


A Canesten hülyeség, nem szabad ilyen felelőtlenül próbálkozni vele. Egyáltalán nem biztos, hogy a kérdezőnek gombája van, de még ha az is, ki tudja, milyen?!


Ezen csak az orvos tud segíteni.

2013. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
akkor újra meg újra visszatért és tán még gyereked se lehet majd
2013. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
:O
2013. júl. 16. 14:08
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom az első válaszolót ki pontozta le, de neki van igaza.

Neked, kedves kérdező több, mint valószínű, hogy hüvelyi fertőzésed van.

Canestent nem ajánlok, nagyon nem, ugyanis az csak bizonyos gombák kezelésére van, viszont a gombáknak számos fajtája van még, amire a Canesten nem jó, na, meg aztán más kórokozókról ne is beszéljünk, amire meg pláne nem jó a Canesten.

Szóval el kell menni orvoshoz, de sürgősen, egy fertőzés ugyanis nem játék! Ott vesznek kenetet, amit kitenyésztenek és célzott kezelést kapsz.

Ha nem csinálsz vele semmit, akkor a fertőzés elkezd felfelé húzódni és petefészek, méhgyulladást tud okozni. Ha valami ezt sűrűn eljátssza, akkor meddő is lehet.

Szóval akár akarsz, akár nem, orvoshoz kell menni!!!!

2013. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Ha ne csinálsz vele semmit, akkor egyre rosszabb lesz, a fertőzés súlyosbodik, ez pedig meddőséghez is vezethet.

MEllesleg ha viszket, akkor holnap már váresre fogod vakarni...

2013. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a fertőzés nem vicc. Orvos ad rá gyógyszert. Nem ciki, minden felnőtt nő életében előfordul. Nem a higiénia hiánya okozza, nem kell szégyellni magad miatta.

Viszont ne otthon kúraltasd magad, mert tényleg csúnya következményei lehetnek.

2013. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
12%

Nem igaz!


A canesten combi kifejezetten gombás fertőzésekre van, ami 90% hogy neked van.


Nyugodtan próbáld ki és ha esetleg mégsem segítene néhány napon belül, akkor menj el majd orvoshoz.


Semmi bajod se lehet tőle, nekem is az orvosom ajánlotta telefonon, amikor szabadságon volt és fölhívtam.


Nekem segített.

2013. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!