Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen kezdjem el a...

Hány évesen kezdjem el a borotválást ott? (14vagyok)

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Semmikor. Ha csak nem akarsz bőrgyógyászhoz járni. Ez csak egy divat mostanában, de egészségtelen.
2013. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi a csudának kellene 14 évesen borotválkozni, ott lent?
2013. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mi döntsük el?...

Szerintem egyébként teljesen fölösleges addig, amíg nincs partnered. A bikinivonal mehet, főleg, ha látszik, mondjuk strandon kellemetlen lehet. De "ott" (vagyis az intim testrészeken, nyugodtan le lehet írni) nyugodtan ellehet a bozont, ha nem muszáj, ne kínozd magad, mert szúr és viszket, mikor újranő...

2013. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne borotváld, gyantázd.
2013. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ott lent a szőrnek szerepe van, mivel az tartja távol a baktériumokat és felfogja a piszkot a nemi szerved elől, nem beszélve arról, könnyebben kaphatsz el fertőzéseket és egyéb betegségeket szőr nélkül, és akkor még nem beszéltem arról, hogy egyeseknek kipattogzik, pattanásos lesz, sebes, viszket, még rondább lesz utána.
2013. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem lévők is írják, fontos védő funkciót tölt be a szőrzet.

Volt idő, hogy én is borotváltam. Másnaptól szűrt, égett , viszketett. Volt,amikor begyulladtak a szőrtüszők. Gyakorlatilag a borotválással elért eredmény nem mindig volt esztétikus.

Egy-két alkalommal volt szőrbenövésem is, ilyen kis gyulladásos ciszta, ami csak akkor gyógyult meg, amikor sikeresen ki szedtem belőle a szőrt, ami a bőr alatt nődögélt.

Valamint én nagyon ügyetlenül pisiltem. Gyakorlatilag arra "hordott" néha a vizelet sugár, amerre akart. Ugye az ember lánya nem ül rá idegen helyen a wc ülőkére, hanem lebeg felette. Hát kellett ügyeskedni...

2013. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Minél előbb, lehetőleg azonnal.
2013. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikortól zavar. Ha nem zavar, akkor hagyd nyugodtan.
2013. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Villácska válasza:
Szerintem hogyha az ember nem megy el olyan helyen wc-re ahol nem tudja kik voltak ott előtte és mosakszik rendszeresen minden nap akkor nincs semmi benne. Elég undorító dolog.
2013. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!