Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel borotválkoztok és...

Mivel borotválkoztok és hogyan? Milyen borotva, hab? és utána mit kentek az arcotokra? Ha valakinek nem bírja az ellenkező irányba borotválást a bőre, azt hozzá lehet szoktatni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hagyományos pengés borotvát használok, wilkinson pengével, balea sensitive habot és nivea aftershave balzsamot.A borotválkozáshoz természetesen hozzá lehet szoktatni a bőrödet. Az a lényeg, hogy mielőtt visszafelé kezded el, nagyon alaposan borotváld le szálirányban, úgy könnyebb. Ami még nagyon fontos: mindig feszítsd ki a bőrödet a másik kezeddel ott, ahol épp húzod a borotvát, így lesz hatékony és kevésbé irritatív. Ja, és soha ne borotválkozz száraz arccal, mindig legalább vizes legyen, még ha a hab már eltűnt róla, akkor is. Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed, írj bátran:)
2010. ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Gilette borotvát használok legtöbbször, most éppen Fusion Powert, bár a "berregője" nem nyújt semmi pluszt nekem. Röhej, de nekem a legjobban a Barbon borotvakrém+pemzli puhítja fel legjobban-elég erős az arcszőröm:-) Utána az Amway Hymm borotválkozás utáni krémet használok. Ez a kombó vagy 8 év kísérletezése volt, de marad végleg. Egyébként borotvákat szoktam váltani, csak a többi kellék állandó.
2010. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

avonos borotvagél,borotva fajtáját párom váltogatja,csak 3-4 pengéjűek,utána nivea borotválkozás utáni krém


és igen,meg kell találni a megfelelő kombináciot,magamtól sose jövök rá,hogy hab helyett a krém és a gél sokkal jobb:D

2010. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gilette Sensor (91 óta), Nivea sensitive hab és aftershave. Az arcra előtte meleg vizet, 2 perc múlva jöhet a hab.
2010. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gillette mach 3 borotva, a hab az amit épp vesz muter:D, utána pedig gillette power rush-t
2010. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!