Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok, tippek tamponna...

Tapasztalatok, tippek tamponnal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
5éve menstruálok de soha nem mertem még tampont használni meg akárhányszor próbáltam mindíg kellemetlen volt (rosszul raktam fel..ciki de félek h úgyfelnyomom h nem jön ki :D)

2013. júl. 16. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet túl nagy méretet próbáltál. Vegyél minit és addig told amíg az ujjad végével tudod. Mielőtt felhelyezed fogd meg a szálat, tekerd ki kicsit úgy, hogy tágítod a tampont és rántsd meg jó erősen a szálat párszor, miközben az ujjadat a tampon aljánál tartod, így ellenőrzöd, hogy elég erős-e a madzag. Annyira nem tudod feltenni, hogy ne jöjjön ki és így a húzózsineg is tesztelve van. Ha szűz vagy még, akkor lehet a mini is nagy lesz, akkor majd később próbálkozz.
2013. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor tedd fel amikor sok van, mert akkor jobban csúszik és annyira told fel ameddig , ha leülsz nem érzed, hogy ott van. Ha úgy érzed , hogy nem megy tovább próbálj a helyzetén változtatni. Én kb. 2 éve használom, de ettől függetlenül betétet is. Jobban szeretem, ha jövök-megyek és nem érzem, hogy "csucsog" odalent. Otthonra inkább betétet :) sok sikert!
2013. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet annyira felnyomni hogy ne jöjjön ki,egy pontnál úgysem megy tovább,próbáld meg több testhelyzetben is,valakinek pl fekve sikerül,én mikor először próbáltam wc-n ülve csináltam,és furán hangzik de úgy,hogy megvártam amíg kijön a vér,és akkor,minél erősebb a vérzés annál könnyebben felcsúszik.ha szűz vagy mindenképp minit használj,mert ugye azt sem szabad elfelejteni hogy mikor kiveszed jóval vastagabb lesz mint mikor feltetted,ezért szüzeknél ez is kellemetlen lehet,persze mindenki teste más,de én így vagyok vele:)
2013. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halgass zenét és énekeld, vagy dúdold, én nekem csak úgy nem fáj felrakni
2013. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!