Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányas jegyet adnátok a...

Hányas jegyet adnátok a menstruációs fájdalmatokra?

Figyelt kérdés

Hányast adnátok az 1-től 10-ig skálán a menszis fájdalmatokra? Az 1 a leggyengébb és a 10 a legerősebb.

Korot is irjatok légyszi!


Előre is köszönöm!:)



2013. júl. 17. 10:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0-1
2013. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2-3
2013. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10 :(
2013. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

7 évig 11... Minden hónapban hányás, 2x gyorsmentő + kórház a görcs okozta rosszullét miatt.

Idén elegem lett, elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és láss csodát, most már azt mondhatom, hogy 1.

19/L (igen, az L betű fontos :D )

2013. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Fele-fele arányban 5-ös, illetve 10-es. Amikor 5-ös, akkor érzem, hogy nagyon fáj ugyan, de max 1 fájdalomcsillapítóval el lehet intézni. Amikor viszont 10-es, akkor hányás, szédülés, nem bírok kiegyenesedni stb. Ilyenkor egy marék fájdalomcsillapító, folyamatos infralámpázás és forró fürdő szokott segíteni, de az is csak 3-4 óra elteltével. Vérzésem is sok, 8-12 napig tart, amióta meg van és ráadásul annyi, hogy a superplus-os tampon van bent + nagy betét és még ezeket is cserélni kell óránként, mert ázik át... Iszonyú.
2013. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
21/N az lemaradt. :)
2013. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Általában 5-10.ig. vannak hónapok amikor nekem is nagyon fáj de még el tudom látni magam, dolgozni menni, görcsoldóval, hányinger-hányás csillapítóval nehezen de bírom. De kb. évente 3-4 szer 1-1 napokat ki kell hagynom az erős görcsök, hányás, szédülés, láz miatt (begyulladnak a nyirokcsomók).
2013. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
4-5
2013. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

7-9

Gyógyszer nem segít, hányingerem van mindig, de hányni nem tudok, mert még a nyelőcsövem is görcsben van. Fáj az összes végtagom, a bőröm, a szeméremcsontom úgy érzem szétreped. Meg ne felejtsem ki a beleimet, rettenetesen felfúvódom, és ilyenkor nagyon erősen mozognak a beleim.

Most kaptam egy gyógyszert, amit három hónapig kell szednem, ha az nem segít, akkor fogamzásgátlót fog írni a doki. Bár azt meg lehet nem is szedhetek, mert anya sem szedhet...

19/L

2013. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
az első két napban 10,régebben mikor nem szedtem fájdalomcsillapítót elviselhetetlen volt,nem tudtam suliba menni,rendesen menni se tudtam,összegörnyedve jártam wc-re,plusz hányinger,hasmenés,a meleg vizes dolog semmit nem segített,pedig szinte elégettem a hasamat olyan forró vizes palackot tettem rá,mostmár amint érzem h kezd görcsölni beveszek egy fájdalomcsillapítót,így már jobb,de mondjuk tornázni így se tudnék,ami szar mert jövőre olyan suliba megyek ahol sok tornám lesz,és nem tudom mi lesz akkor velem:S 19/L
2013. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!