Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek HPV fertőzött vagyok?

Szerintetek HPV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,és a hüvely nyílásomon észrevettem 3 fehér "bogyót" ami eléggé zavar,mivel egy természetgyógyász azt tanácsolta vizsgáltassam ki magam hpv-re mivel ő azt gyanítja... és 3 éve folyamatosan beteg vagyok ott lent,állandó folyás,és utóbbi időben nem tudnak már kikezelni... semmi sem használ..szerintetek ez HPV? És akkor ezt h lehet meggyógyítani,elég gyenge az immunrendszerem.. illetve ez öröklődik,és örökös betegség ? És a méhnyakrákra így mostmár hajlamos vagyok?


Eléggé kétségbe vagyok esve.. ha ez fontos lehet, páromnak már 7 évvel ezelőtt volt szemölcs a kezén,majd kikezelte és eltűnt,most újra előjött.. 3 éves kapcsolat, mindketten szüzen jöttünk össze.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!

19/L



2013. júl. 18. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

El kell menni nőgyógyászatra és ott ki fognak vizsgálni.

Rákszűrésed volt mostanában?

Ha nem, akkor azt is csinálnak. Abból kiderül minden. A vírus is és ha véletlenül felmerül a méhnyakrák lehetősége, akkor az is.

Elképzelhető, hogy méhszájsebed is van és azért van állandóan folyásod.

Amúgy nem csak ilyen vírus okozta szemölcs lehet ott. Van másmilyen szemölcs is, amit nem ez a vírus okoz.

És ha van a családban olyan, akinek volt rákos megbetegedése, esetleg pont méhnyakrák, akkor genetikailag felmerülhet az esély nálad is.

De mindenképpen menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad!

2013. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre a nőgyógyász tud megbízható választ adni.
2013. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
vltam nődokinál,de azt mondta, h hpv tesztet csak akkor csinálnak,ha valamiyen vírus kimutatkozik v nemtudom,nemértem pontosan.. szóval csak pénzért lehet,azmeg h drága..
2013. júl. 18. 13:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj másikhoz (állami), ez nem így van.
2013. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A rákszűréskor látják, ha vannak ilyen vírusok. És akkor onnan tovább vizsgálódnak.

Ezért kérdeztem, hogy volt-e rákszűrésed?

2013. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem még nemvolt..de a doki nem is említette h kéne még most nekem:/ nem vagyok még hozzá fiatal?
2013. júl. 18. 18:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy hozzá fiatal, nekem 18 évesen csinált a nőgyógyász, mert alkalmasságihoz kellett. ingyenes, ha legközelebb mész, mondd meg, hogy akarsz szűrést, muszáj csinálnia.
2013. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól fogva ajánlott minden évben rákszűrést csináltatni, hogy nemi életet élsz. És te már élsz, szóval egyáltalán nem korai.
2013. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az, én 17 éves korom óta minden évben megyek rákszűrésre. És nyugi, nem vészes, a hüvelyi része 3 perc maximum, plusz a melleket tapintják át és ennyi.
2013. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia. menj el nőgy.hoz. a rákszűrésből kiderül ha gond van de a hpv teszt csak akkor ingyenes ha 2szer p3-as lesz a citologia. amugy 5.500 ft. ha hpv okozta szemölcsöd van, vigyázz mert nem csak nemi uton terjed hanem pl közös törölközővel. immunrendszer erősités kell. napi 1000 mg c vitamin. meg a dzemölcsök kezelése mert amig ott van fertőz. keress rá: condyloma. orális szex ilyenkor tilos mert száj v. gégedaganatot okozhat.

ezeket azért tudom mert én is hpv-s vagyok bár nem azonositott fajta van nekem ami elvileg nem okoz bajt.

2013. júl. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!