Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek HPV fertőzött vagyok?

Szerintetek HPV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,és a hüvely nyílásomon észrevettem 3 fehér "bogyót" ami eléggé zavar,mivel egy természetgyógyász azt tanácsolta vizsgáltassam ki magam hpv-re mivel ő azt gyanítja... és 3 éve folyamatosan beteg vagyok ott lent,állandó folyás,és utóbbi időben nem tudnak már kikezelni... semmi sem használ..szerintetek ez HPV? És akkor ezt h lehet meggyógyítani,elég gyenge az immunrendszerem.. illetve ez öröklődik,és örökös betegség ? És a méhnyakrákra így mostmár hajlamos vagyok?


Eléggé kétségbe vagyok esve.. ha ez fontos lehet, páromnak már 7 évvel ezelőtt volt szemölcs a kezén,majd kikezelte és eltűnt,most újra előjött.. 3 éves kapcsolat, mindketten szüzen jöttünk össze.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!

19/L



2013. júl. 18. 12:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi,holnap megyek nődokihoz:)
2013. júl. 21. 14:21
 12/13 anonim ***** válasza:
szia. mit mondott a doki? ird meg légyszives. köszi.
2013. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hogy a tesztekből más jött ki,valmilyen vírus,meg h a méhszájamat kell fagyasztani,mert velemszületetten kívülre kerültek az érzékeny sejtek,így állandó a folyásom+gyulladás :)
2013. júl. 23. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!