Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Jurkó Zsuzsanna szülész -...

Dr. Jurkó Zsuzsanna szülész - nőgyógyászhoz jár valaki? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
Először megyek nőgyógyászhoz és mindenképpen nőhöz szeretnék menni.

2013. júl. 18. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már hallottam jót róla, itt írt valaki, emlékszem a nevére.
2013. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is hallottam róla jókat.
2013. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én egyáltalán nem voltam vele megelégedve, sőt... Durván vizsgál és a szakmai hozzáértésében is kételkedem. Többet nem megyek hozzá.
2014. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hát nekem sincsenek jó tapasztalataim: ilyen durván még az életben nem vizsgáltak meg. Egyébként műteni akart, szerencsére elmentem egy másik orvoshoz, pár napos gyógyszeres kezelés után teljesen rendbe jöttem.
2014. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hol?
2014. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem hozzá járok
2014. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Sziasztok lányok!

Én egy dolgot nem értek a doktornő vizsgálati durvaságával, illetve szakmai hozzá nem értésével kapcsolatban. Ha annyira rossz orvos, akkor miért kell a kórházban 2-3 hónapot illetve a magánrendelőben egy hónapot várni arra, hogy időpontot kapjál vizsgálatra?

Én évek óta járok hozzá, szerintem nagyon türelmes, empatikus orvos. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sziasztok !

Évek óta járok a dr.-nőhöz.Mindig mosolyogva nyit ajtót akkor is ha később kiderül éjszaka szülést vezetett...Mindig készségesen fogadott-ha soron kívüli erős vérzésem jelentkezett- sürgősséggel kaptam hozzá időpontot.A szakmai kérdésekben való fejlődésre csak az a válaszom ,hogy kb.10 évvel vagyok idősebb nála és még mindig rengeteg tanulnivalóm akad!VÉGRE EGY RENDELŐ AHOL NEM SZORONGOK MIKÖZBEN A LEGINTIMEBB GONDJAIMAT TÁROM FEL.

2015. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Èn nem értek egyet a fent leírt negatív kritikákkal.. Minden esetben abszolút elégedett voltam Jurkó doktornővel. Nagyjàból 8-9szer jártam már nàla, különböző vizsgàlatokon (szűrés, cysta, miréna felhelyezès..), a kórházban és a magànrendelőben is. Mindig tök kedves, figyelmes, elmagyarázza mi miért történik, és szerintem egyáltalán nem vizsgál durván. Korábban férfi nőgyógyászhoz jartam, akivel szakmailag elégedett voltam, de a személyes rész hiányzott. Kb 8 éve jártam hozzá, de még ennyi idő után sem ismert meg. Ellentétben Jurkó doktornővel, aki már a 3. alkalommal emlékezett rám, és én szakmai hiányosságokat sem tapasztaltam.. Szóval, nyugodt szívvel tudom ajánlani! :-)
2015. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Eddig én is úgy gondoltam, hogy szívesebben járnék női nőgyógyászhoz, szinte már végigjártam a neten agyon dicsért női orvosokat. (biztos van tényleg szakmailag nagyon felkészült jó orvos is, én sajnos nem jutottam el hozzá.) Viszont az említett doktornőnél telt be nálam is az a bizonyos pohár...

Aztán vettem a "bátorságot" és beestem az első sztk-s férfi orvoshoz, rá kellett jönnöm, hogy mekkora tévedésben voltam eddig.

2015. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!