Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki szült az ÁEK-ban Túri Zsuzsanna szülész-nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok kórházról, doktornőről? 8 hetes kismama
2011. ápr. 17. 07:59
 1/4 Monatella válasza:
Én nem nála fogok szülni, de bent feküdtem 2hetet, és elég sokan szültek nála. Nagyon- nagyon alapos orvosnak tartom. (lelkiismeteres és nem pénzéhes) A kórház nekem nagyon pozitív főleg a szülésznők. Szóval én csak ajánlani tudom. 36hkm
2011. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a választ, ez megnyugtatóan hangzott. :) Te melyik dokinál szülsz majd?? Ô kikötött valamilyen összeget a szülésre?

Könnyû szülést, egészséges babát és jó babázást kívánok neked!!!

2011. ápr. 19. 09:32
 3/4 Monatella válasza:
Dr. Demjén Lászlónál szülök. Nem kötött ki konkrétan összeget kb. 80-100 ezer forint amit "elvárnak", de bárkinél megszülnék. Neked is minden jót kívánok, ha még tudok segíteni nyugodtan kérdez.
2011. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Monatella!

Neked gyors szülést, boldog babázást és a lehetô legjobbakat kívánok!!

Vigyázz magatokra!

2011. ápr. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!