Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csináltam terhességí tesztet...

Csináltam terhességí tesztet két csik van de az egyik nagyon halvany a másik nagyon erös! Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

terhes vagy


nem olvastad el az útmutatót? a "nagyon erős" csík az ún. kontrollcsík, amihez viszonyítani kell.

2013. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy viszonyitani kell. de csináltam már és akkor is kettö volt!
2013. júl. 19. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Terhes vagy. Vagy van egy olyan nőgyógyászati betegséged, ami esetén egy terhességi teszt pozitív lesz. De ha nem védekeztél szex során, vagy nem megfelelően és nincs más panasz, akkor inkább terhesség.

Csak még nincs annyi HCG a szervezetedben, hogy erősebb legyen a másik csík.

2013. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

más meg vár a gyerekre éveket... anyám...


a terhességi teszten egy csík mindig van (ez a kontrollcsík), hogy lásd hogy működik a teszt.

Ha csak a kontrollcsíkot látod, akkor nem vagy terhes. ha mindkét csíkot látod, akkor terhes vagy.

2013. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy csík megjelenése minden esetben azt jelzi, hogy a teszt megbízhatóan működik, ennek az egynek minden esetben meg is kell jelennie (ha egyetlen csík sem jelenik meg, új tesztet kell vásárolni). A második csík, legyen az bármilyen halvány is, terhességre utal. A második vonal színének az erőssége attól függ, hogy mekkora a HCG-szint a vizeletben; minél magasabb a HCG-koncentráció, annál vastagabb és erősebb színű a vonal.
2013. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!