Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mitől lehet, ha ugyanolyan...

Az mitől lehet, ha ugyanolyan márkájú terhességi tesztek közül az egyik adag negatív, a másik pozitív?

Figyelt kérdés

Ebayről vásároltam két különböző eladótól 1-1 csomag One Step terhességi tesztcsíkot. megcsináltam mindkettőből a tesztet, az egyik pozitív lett, a másik negatív. Még párat ellőttem ellenőrzésképp, mert nem értem, mi lehet. Ugyanúgy, az egyik adagból származók min pozik, a másik csomagból mind nega. Elvileg mindkét csomag 10-es érzékenységűt tartalmaz. Annyi a különbség, hogy amelyikből a negatívakat teszteltem, azoknál egyik csomagolás hátulján sincs feltüntetve a gyártási és a lejárati dátum, míg a pozitív eredményt adóknál fel van tüntetve.

Lehetséges, hogy lejártak azok a tesztek, amik negatívak lettek vagy mégsem 10-es erősségűek?

Nagyon tanácstalan vagyok.


2013. ápr. 5. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, az egy rossz széria. Ha van pozitív teszted, akkor az mindent elmond. A saját megnyugtatásomra bemennék a gyógyszertárba és vennék olyat, amit ott lehet kapni. De a pozitív nem téves. A negatív lehet az.
2013. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, délután érkezik meg a digitális fajta clear blue a gyógyszertárba, ahol kerestem, azzal próbálom megerősíteni magamat. Bár, mivel a pozi tesztjeim elvileg 10-esek, így 1-2 napot lehet, hogy várok a digitálissal, mert az talán 25-ös körüli. Este és reggel meg délelőtt is csináltam teszteket, már 4 pozim van, és ugyanenyi negatív a másik szériából.

Remélem, tényleg igazad van!:)

2013. ápr. 5. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!