Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az új (halvány) rózsaszín...

Ez az új (halvány) rózsaszín csomagolású Always, ez másmilyen betét is mint a régi (kék) always-ek, vagy csak egy újfajta csomagolás?

Figyelt kérdés
És ha igen, miben mások? Jobbak, rosszabbak?

2013. júl. 19. 17:43
 1/7 anonim válasza:
Hát, ezt a kérdést nem annyira értem... A rózsaszín csomagolású, az kisebb. A kék az éjszakai betét, ezért az a leghosszabb. Nem új a csomagolás, csak másik fajta a betét.
2013. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem magáról a betétről beszélek, az egyesével vett csomagolásról, tudom persze, kék az éjszakai, rózsaszín kisebb, narancssárga még kisebb, stb.

Én magáról a "nagy" csomagolásról beszélek, amiben benne vannak a betétek, 7-8-8-10-14 darabok, ugye kék színű, rajta az always felirat.Erről: [link] Namost tegnap láttam a boltban olyan alwayst, aminek a csomagolása nem kék, hanem halványrózsaszín (és nem olyan, mint rózsaszín, mint az öt cseppesé, hanem egészen halvány).

2013. júl. 21. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A rózsaszín csomagolású sensitive.Annyi a különbség,hogy nincs a tetején olyan lyukacsos műanyag.Nekem jobban bevált a sensitive,a műanyag felületűtől viszkettem.
2013. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, utánanéztem így már egy picit. Ha nem bánod még kérdeznék róla :-)

Először is, ugye te is erre gondoltál? :-)

[link]

Szóval ez ilyen pamutos felületű mint a Libresse vagy a Naturella? Akkor nem is csörög?

A felületén kívül minden másban always? Mert a formája, a mérete, a ragasztója, a szárnyai, a nedvszívása, mindene jó az always-eknek, csak ez a műanyag szirszar, meg a zenebona szokott zavarni benne.

A másik kérdésem, hogy ebből nem láttam ligh-ot (221 mm-es, három cseppes), a legkisebb a négy cseppes normal plus, 240 mm, én meg szoktam light-ot is használni, mert szokott gyenge lenni a vérzésem, de mindegy, használhatok nagyobbat, két centit csak kibírok :-) Viszont normal plus-ból kétfélét láttam, normal plus-t és normal plus fresh-t. A fresh az mitől fresh? :-D

Ja és +1, de ez tényleg csak kíváncsiság, ebből is ugyanúgy rózsaszín a Super Plus csomagolása, kék az éjszakaijé, stb? Vagy ha nem akkor milyen? :-)


Köszi még egyszer a választ!

2013. júl. 21. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,pamutos.Nem csörög.Én csak super plust szoktam venni,a többit nem figyeltem.
2013. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi

És a SuperPlus-nak a belső kis csomagja ugyanúgy rózaszín, mint a sima always-nek? Ez csak érdekel :-)

2013. júl. 22. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,csak kicsit világosabb,nem olyan sötét,mint a hagyományosé.
2013. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!