Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? 16,5 vagyok és a...

Mit tegyek? 16,5 vagyok és a testem mint egy 10 évesé. Semmi mell és nem is menstruálok, KICSIT kétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
El kéne menned orvoshoz.
2013. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg orvoshoz kellene menned.
2013. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%
hormon zavar. Ne ess kétségbe! Menj el orvoshoz, ő majd tájékoztatni fog. Ha szűz vagy, ne engedd neki hogy kacsázzon! Volt egy osztálytársam gimibe, ugyan ez volt a baja. 18 évesen jött meg neki először. Ma már 21 éves, és nagyon szép nő lett! Szép mellekkel! :) szóval ne keseredj el! :)
2013. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Ne keseredj el!:) Meg semmi nincs veszve!:)

Ne aggodj, de azert tenyleg jo lenne, hogy megnezzen egy orvos. Ugy te is megnyugodnal picit.:)

2013. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

szőrzet,folyás van már? a melled csak kicsi vagy egyáltalán nem nő?

ha az előbbi, akkor sürgősen orvos mert lehet agyalapi probléma vagy hasonló.

ha már úgymond minden megvan, akkor csak szimplán lassan fejlődsz, de meg fog jönni.

2013. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak későn érő típusok, te egy vagy közülük. Nem maradtál még le semmiről, nyugi. :)
2013. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 I.need.it*-* ***** válasza:
100%
láttam egy ilyen nőt a tévében akinek ugyan ez volt a baja. elment az orvoshoz és hormon tablettát kapott vagy mit.. és elkezdtek nőni a mellei. de mivel nem jött meg neki sose ezért gyereke se lehetett. nem azt mondom hogy veled ezt fog történni csak elmeséltem :)
2013. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es: mi az hogy sose jött meg neki? tablettával sem?

mert ismerek egy olyan nőt, aki 18 évesen sem pubertált, vagyis serdülni sem kezdett el(szőrzete sem volt). kiderült, hogy vele született agyalapi mirigy rendellenesség. de tablettával neki is sikerült meghozni a haviját.

szóval ezért nem értettem, hogy lehet az, amit leírtál.

2013. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

és ez betudható esetleg a táplálkozásnak??

egyébként van folyásom illetve szőrzet, de mellek az tényleg 0.

2013. aug. 4. 12:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha kevés a testzsírod, az lehet oka annak, hogy még nem menstruálsz.
2013. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!