Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynex csepp jó lehet PCOS-ra?...

Gynex csepp jó lehet PCOS-ra? Egyéb ötletek? Már fél éve nem menstruálok,3-as kezelést csinálom.

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Használj gyógynövény kivonatokat. A ciklus beállításában és a PCOS-ban is sokaknak segítettek már.Orvosi cikk is van róla, meg videó interjúk.
2013. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológián jártál már? Barátnőmnek októberben derült ki a pcos-e, azóta kétszer jött meg neki, de a második már az orvostól kapott gyógyszer (nem hormon!) szedésének eredménye. Nem akart hormonokat szedni, megnézték a hormonszintjét, előírt étrendet kell követnie, kapott egyetlen gyógyszert, ami segít visszaállítani a hormonális egyensúlyát. Egyelőre egy hónapja szedi naponta a bogyóját és meg is jött neki, szóval eléggé bizakodó, hogy működni fog a kezelés.
2013. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Merckformint szedek, barátnőd is azt szedi?
2013. júl. 17. 17:28
 4/5 anonim válasza:
Én PCOS voltam, vagyok, hála istennek most már 14 hetes terhes. Nekem ami nagyon bejött az a méhpempő kapszula. Árban nem olyan vészes. A diéta megtartásában sokat segített és a hormonjaim fsh/lh teljesen rendbejött tőle, sőt még a jó koleszterinem is + -os lett az utolsó vérvételemen :) Én nagyon ajánlom, két három hét után már érezni a változást. A menstruáció viszonylag jól beállt tőle, legalábbis minden hónapban volt :) Ha teheted próbáld ki.
2013. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia látom régi a kérdés, hogy vagy azóta? Nekem 6 év meddőség után első hónapban összejött a baba a gynex cseppel :) azelőtt nem volt peteérésem!
2014. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!