Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismételt konizáció után...

Ismételt konizáció után (elsőnél "in situ carcinoma" volt a diagnózis), most sem lett jó a leletem. A kaparékban is találtak rákos sejteket, ami laphámrák. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem beszéltem a dokival, mert szabin van, és a leletet sem láttam, mert csak egy ismerős hívott fel, hogy sajnos ez van. Szabad szemmel nem látott semmit a doki, de az szinte biztos, hogy kiveszik a méhem. Mi lesz még, iszonyúan félek? És már régóta hasmenésem is van. Ha nem látott semmit (most csak ebbe tudok kapaszkodni), akkor is lehet, hogy már átterjedt a bélredszerre? Vagy még nem tumor? Annyira nem tudok semmit erről, és rettegek, de nem bírom ki, amíg beszélek a dokival, vagy összül a bizottság, hogy mi legyen!!!
2013. júl. 20. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem jó. Ha még nincs lokalizált tumor, akkor kemoterápia és persze ettől a méhed simán kiveszik... Kábé erre számíts.
2013. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalat vagy orvosi végzettség? köszi a hozzzászólást!
2013. júl. 20. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, nem vagyok orvos. De ki tudja a te orvosod miként dönt. Lehet egész másként.
2013. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És nálad hogyan volt? Ha nem haragszol, leírnád a kezelést, tapasztalataidat, diagnózist, stb? Meggyógyúltál teljesen? Milyen a kemoterápia, mindenkinek kihullik a haja? Kérlek, ha nem túl nagy kérés, válaszolnál ezekre, meg még ami az eszedbe jut?! Nagyon-nagyon köszönöm!
2013. júl. 22. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,hogy vagy?Nekem 6 hete vették ki a méhem
2014. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!