Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ASAT, ALAT, gamma GT, Alk....

ASAT, ALAT, gamma GT, Alk. Foszaftáz értékem katasztrófa, és még mindig nincs pontos diagnózis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Katasztrofálisak a laboreredményeim!12 hetes terhesen derült fény hogy nem jó a májfunkcióm,a terhességre fogták,és a hormonokra majd elmúlik.Megszültem viszkettem,rosszabbodott a máj,majd elmúlik nyomonkövették!8 hónapos a csemetém alk.foszaftáz értékem 105-240 tartománynál 1572.Rettentően aggódom.Járok hepatologiára de még semmit nem kaptam.Félek nehogy késő legyen és nagy baj legyen belőle!

(aki nem ért hozzá vagy nincs tapasztalata kérem mellőzze az idegesítést,abból mostanában jut bőven)Köszönöm


2011. okt. 7. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos így látatlanba leletek nélkül nehéz jó választ adni.Amíg a dokik sem tudnak semmit,csak annyit tudok ajánlani,hogy kíméld a májad:ne fogyassz alkoholt,nagyon zsíros ételeket etc.
2011. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fertőző osztályon voltál? Mert az E- vírus és társai okoznak ilyen értékeket.
2013. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!