Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok száraz?

Miért vagyok száraz?

Figyelt kérdés

Párommal szeretkezés előtt nagyon száraz vagyok, pedig kívánom.

Lehet a hüvelyflórám nincs rendben?

(Előtte Betadine hüvelykúpot használtam, és nem kezdtem el a Protexin Gynophilus-t.)



2013. júl. 21. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ...mindig ilyen volt? Sok nőnél előfordul ez a hüvelyszárazság, ha beírod a google-be rengeteg dolgot kiad. Érdemes elmenned nőgyógyászhoz, ő talán tud segíteni, illetve vannak síkosítók, meg olyan kúpok is, amik direkt kicsit nedvesítenek is.
2013. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem kivánod eléggé,vagy túl feszült vagy..szerintem próbáld ki egyszer h magad izgatod,és hogy úgy mennyire nedvesedsz be,aztán legközelebb már a párodnak is fogod tudni mondani hogy hogy csinálja..de ha nem ilyesmi a baj,ott a síkosító:))
2013. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Magamtól még soha nem indultam be :S

Nem voltam ilyen régebben. Csak mióta a Betadine-t használtam.

2013. júl. 22. 11:41
 4/4 anonim válasza:

kétlem, hogy már aktuális a kérdés, de jelezném, hogy valóban a betadine miatt van.

Napokban használom 6. napon vagyok és olyan száraz vagyok tőle, hogy már kellemetlen :S

2015. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!