Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász rájön az eredmény...

A nőgyógyász rájön az eredményekből, hogy 72 órás tablettát vettem be anélkül, hogy szólok neki róla?

Figyelt kérdés
.
2013. júl. 21. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, de szerintem alap, hogy tájékoztatod róla. Így szerinted hogy kezeljen? Ha meg nem jön rá, az ne gondold, hogy neked jó, mert mondjuk mi van, ha kiír egy olyan gyógyszert, amit nem lehet 72 órással együtt alkalmazni? Például... Magaddal tolsz ki, nem vele...
2013. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam rá, ugyanis 3hét alatt kétszer kellett alkalmaznom.. baleset volt és félek hogy mit fog mondani.
2013. júl. 21. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben jól le fog tolni... De mindenképp mondd el neki, erről tudnia kell! Értem én, hogy baleset, meg minden, de 3 hét alatt kettő? Azért ez nem C-vitamin...
2013. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de muszáj voltam a biztonság kedvéért..most már gyógyszert szeretnék feliratni rendes fogamzásgátlót.
2013. júl. 21. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A hormonvizsgálatot nyilván befolyásolja. De ez esetben nem ártana szólni, mert semmi értelme úgy hormonvizsgálatot csinálni, csak pénzkidobás az eünek.

De sima vizsgálathoz meg értelemszerűen semmi köze.

2013. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogok szólni, és köszönöm válaszaidat!
2013. júl. 21. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!