Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a menstruációm...

Normális, hogy a menstruációm előtt egy héttel kezdek gombásodni utána elmúlik?

Figyelt kérdés

Időnként előjön vmi gombásodás vagy nem tudom mi (átlátszó trutyis folyás fehér darabkákkal van minimális szaga)de mensi előtt szokott vagy elmúlik pár nap alatt vagy mensi után múlik el.

Aztán van,hogy fél évig elő se jön, utána újra 1x-2x mensi előtt előjön.Mondtam anyumnak azt mondta ilyen neki is szokott lenni és a nőgyógyász csak vmi hüvelykúpot írt fel ilyenekre.


2013. júl. 21. 20:46
 1/3 A kérdező kommentje:
viszketni nem szokott,semmi égő érzés és semmi pirosság sincs..
2013. júl. 21. 20:47
 2/3 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok,nekem viszket is,ég is,és mindig menzi elött 2.3 nappal.általába nem mulik el menzi alatt,ha mégis ritka,nögyogyász
2013. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt már olyan fertőzésem 2x ami hát "súlyosabb" volt ( zöld folyás és nagyon büdös) azzal voltam nőgyógyásznál ,de ugyan azokat a gyógyszereket,krémet felírja ami rendbe is hozott pár nap alatt.Viszont ez fertőzés féle nem tudom mi lehet mondom hol előjön hol nem.
2013. júl. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!