Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Duzzadtak a melleim, fájnak is (különösen a bal) és azt hiszem, a balban találtam egy nagyobb csomót (mindig együtt vizsgálom a kettőt, és ez a csomó a jobb mellemben nincs). Mehetek egyből mell UH-ra?

Nőgyógyász is nyilván oda küldene/megcsinálná, de szeretnék minél előbb egy UH-t. Úgy tudom, sztk-ban elég sokat kell várni, úgyhogy megcsináltatnám magán klinikán. Nem baj, ha előtte nem megyek nőgyógyászhoz, csak utána? Izgulok, és nem akarok a képalkotóval sokat várni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ultrahang, mell ultrahang, mellrák, nőgyógyász

2013. júl. 21. 21:26  Privát üzenet  

A válasz
Megvan most a menstruációd? Nekem akkor szokott duzzadt lenni és csomós, amikor megvan, vagy épp meg fog jönni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. júl. 24. 20:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mennyivel nagyobb baj az ha egy nő idősebb egy férfinál, mint fordítva! Miért nézik le azokat a nőket akik fiatalabb férfival élnek együtt? Miért rögtön vénk. K?
Fiúk nem éreztétek magatokat kellemetlen helyzetben mikor lefeküdtetek egy lánnyal de ö már együtt volt nem egy fiúval akinek nagyobb volt a pénisze?
Anyukák, akik jártok futni nagyobb gyermekeitekkel, hány km-s távokat tudtok együtt lefutni?
Párok akik régóta együtt vagytok! Hogy léptek túl egy nagyobb vitán?
Amikor a kedvesemmel együtt voltam, előszőr, benyultam én is magamnak és olyat éreztem, mintha vmi nagyobb gömb alakuló valami lenne a lyukamon belül. Ha benyulok előre fele. Az...
Mit kapok másodfokon, ha csökken az elkövetési érték és ezzel együtt a minősítés?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!