Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyivel nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moll008 kérdése:

Szerintetek mennyivel nagyobb baj az ha egy nő idősebb egy férfinál, mint fordítva! Miért nézik le azokat a nőket akik fiatalabb férfival élnek együtt? Miért rögtön vénk. K?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 06:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni
2013. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom őket vén k. nak mivel én is az idősebb nőkre bukok :P
2013. ápr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem furcsa dolog, de kifogásolni való nincs benne. hatalmas korkülönbség meg nem normális sehogy sem. Anyám is idősebb amugy apámnál 5évvel.
2013. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Mert a nők ilyenek, irigyek.

Én is egy időben idősebb nőkkel futottam aztán a kortárs lányok mármint akiknek bejöttem azok fújták, h "mert a vén k kell neki"

Az idős nők meg irigyek voltak, h fiatal pasija van, szal azok meg azért vén k-tak.

De ez alapból is meg van, szal szőke k, ilyen k, olyan k.

Egy ismerősöm a 40 évesen a vele egyidős feleségét dobta egy 20 éves nő miatt.

Akkor meg a kis csaj volt mindenféle kis k.

2013. ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Az 5-6 év korkülönbségig nincs semmi probléma de az ez feletti már nem normális:D
2013. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

Hát, egyrészt, az irigység miatt valakik szerint mindenki k.

Másrészt, a férfiak nemsokára könnyen elhagyhatják a nőt egy fiatalabbért, hiába szerették a pár évvel idősebbet. Ezt a kívülállók alapinfónak veszik, és mivel akkor ezek szerint a nő ezt tudja, nem tervez annyira hosszú távra, tehát k.

Tapasztaltak, és az egy nőnél nem előny.

(A nők hamarabb érnek, érzelmi síkon pedig egyes férfiak sose érik el őket, olyan, mintha nagyobb lenne a korkülönbség sokkal, mint valójában, vagy mintha bizonyos értelemben kisgyerekkel élne együtt.)

2013. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigyek:D
2013. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább erre a leginkább franciaországban láthato sztereotipiára vezethetném vissza, amikro az elökelö madamehoz csak azért ment hozzá a fitalaabb fiu, hogy örökölhessen.

És ezért nézhetnek itt is rosz szemmel szeritnem az idösebb nökre mert bennük lehet az, hogy na az a vén nö biztos pénzel fogta meg a srácot.

És ilyenkor a pénz utáni irigység illetve minden ilyesmi közrejátszhat.

2013. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi baj azzal ha a nő idősebb pár évvel
2013. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

ha lehet olyan, hogy a férfi idősebb, mint a nő, akkor ez a felállás is lehet, hogy idősebb nő és fiatalabb férfi

ez különben is az ő dolguk, nem tudom miért kell irigynek lenni, foglalkozzon mindenki a saját dolgával, a helyett örülnének legalább van valakije, aki kielégíti, ebből a szempontból a nőnek jó, mert a férfi fiatalabb, legalábbis szerintem jó, ha ez a felállás, én szeretem N

2013. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!