Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még csak 2. napja van meg, de...

Még csak 2. napja van meg, de jobban jön mint szokott. Mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Még csak második napja vérzek, de sokat kell betétet cserélnem. Ma már vagy 5-6-ot elhasználtam. Mit ajánlotok. Napi szinten szedek Dicynone-t. Mit ajánlotok?


14/L



2013. júl. 22. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Egyik nap jobban jön, mint a másik. Én a gyógyszer semmiféleképpen nem ajánlom. Még csak 14 vagy, még nincs rendszeres menstruációd. Nem kell megijedni.


Én 17 vagyok. Sosem foglalkozom vele melyik nap mennyi jön, mert fölösleges. Úgyis elfog múlni és 2.3. napon teljesen normális, hogy több jön, mert akkor még "nyílt sebed" van.

Na meg attól sem kell azonnal félni ha késik. Pár nap ide vagy oda, tök mind1. Ehhez hozzá kell szokni.


Ha viszont annyira zavar ennyi betétet kell cserélned, használj tampont. Szinte észre sem veszed, hogy bent van.

2013. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!