Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A 100as cigibe szerintetek...

A 100as cigibe szerintetek tobb dohanyt is tesznek, mint a sima 80asba, avagy csupan jobban eloszlatjak benne? 10 forintos árrés szokott lenni 80as es 100as cigi kozt, a papirtobbletet fizetjuk meg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Teljesen mindegy,előbb-utóbb úgyis végez veled bármelyik.
2010. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem több a dohány.És igazad van a csomagolást fizeted meg.Ez olyan mint a fél és a 2 literes kóla.
2010. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak pedig köszönjük Emese!

Kedves kérdező, egyszer kiszámoltuk megéri megvenni a 100 as cigit mert összesen ha végigszívod akkor cirka 1 szállal több van benne. Persze, hogy több benne a dohány, innentől csak ízlés kérdése, nekem a kedvencem mindig is a 100-as kék pall mall volt. Sokkal jobb volt mint a rövid, nem tudom miért.

De ami vicces ha átállsz az egyikre/másikra egy ideid nagyon kicsinek/hatalmasnak fog tűnni az adott cigi.

( Off: 8 év napi 1 doboz után én is leszoktam pontosabban átszoktam elektromosra, szerintem ízre árra egészségre sokkal jobb mint a rendes cigi, átmenetet képez a dohányzás és a vízipipa között, ha gondolod szívesen adok infót róla, nem vagyok kereskedő)

Minden jót!

2010. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyszer ez az igazság.Az Emese inkább illik a bagózókra,főleg hogy a legtöbbjüket nem zavarja ha más képébe füstöl.
2010. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves trollok!

A kérdés:

"A 100as cigibe szerintetek tobb dohanyt is tesznek, mint a sima 80asba, avagy csupan jobban eloszlatjak benne? 10 forintos árrés szokott lenni 80as es 100as cigi kozt, a papirtobbletet fizetjuk meg?"


A válaszok:

1. "Teljesen mindegy,előbb-utóbb úgyis végez veled bármelyik."

2. "Ha egyszer ez az igazság.Az Emese inkább illik a bagózókra,főleg hogy a legtöbbjüket nem zavarja ha más képébe füstöl."


Kívánom nektek , ha egyszer kérdeztek valamit és értelmes választ vártok akkor hasonlóan témába vágó, intelligens és használható választ kapjatok a kérdéseitekre, ugyanolyan kvalitásban mint amiket ti adtatok az élet minden területén.


És te is tudod , hogy igazam van, mivel rávilágítottam erre a tényre egy kis froclizással azonnal mindenkinek felszökött a vérnyomása az egekig!

2010. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!