Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Endokrinológus Budapesten...

SOS. Endokrinológus Budapesten? (lent)

Figyelt kérdés
Év elején PCo-val diagnsztizáltak,de nem vagyok túlsúlyos, ám egyéb tünetek szerepelnek. Merckformin-t kaptam az inzulin rezisztanciára, de most kiderült,hogy jogszabály szerint nem is lehet felírni nekem receptre, mert nem vagyok cukorbeteg.Az SZTK rendelés útján, ingyenesen elért endokrinológus az eredményeim alapján feltette a kérdést, hgy ezt kérem vagy a Diane-t (amit már 2x szedtem)...A merckformin, talán kicsit javított a bőröm faggyútermelésének csökkentésében,de még mindig iszonyat..és most abba is hagytam...A lényeg: Szeretnék egy orvost, aki használható megoldással tud előállni és elmagyarázza a miérteket, felderíti az egész "góc" okát..(Budapesten lenne a legjobb,de ha kell utazom..csak jó orvos legyen) Huszonévek elején vagyok, így a valószínüleg meddőségem jelenleg "nem probléma" ..csak élhetővé szeretném tenni az életem ..mielőtt kihullik az összes hajam és lelkileg is totál leromból ez az egész. Nézegettem korábbi kérdéseket,a Mensmetis klinikát láttam ajánlva,illetve Dr. Németh Csillát...várom azok válaszát, akik megtalálták a megfelelő szakembert, vagy tudnak a hollétéről. Köszönöm
2013. júl. 23. 10:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!