Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan, akinek ilyen durva tünetei vannak menstruációkor?

Figyelt kérdés
Fél napig megy a hasam, legalább egy napig fel vagyok puffadva, enni nem bírok, de éhes vagyok. NÉha még lázam is van, és hányingerem is. Görcsoldóból meg beszedhetek egy dobozzal is, maximum csak rosszul leszek tőle. Nagyon nehezen bírom, voltam nőgyógyásznál, kiderült, hogy hüvelygyulladásom van. Azóta elszedtem a gyógyszereket, most pedig azt hittem nekem is könnyebb dolgom lesz már és legalább a hasmenés elmarad, de minden maradt a régiben. Nem lehetek ilyen peches.. :( Így is minden hónapban hiányozok suliból 1-2 napot miatta, ha meg ott jön meg akkor szaladni kell hazafelé, feltéve ha van busz épp akkor.

2013. júl. 23. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Juuj,sajnállak:// :'(

Az 1ik osztálytásram is ugyanígy megszenvedi,néha hány is,és nagyon erős a vérzése:// és ezmiatt a gagyiszinten maradt fiúk csúfolják..o.o

Am ajánlom a köményes teát(forralsz vizet+köény),és a cickafarkfű teát..

Nekem csak a hasam fáj,de az annyira,h el se birok aludni..:(

2013. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, én is nagyon hasonló cipőben járok.:-((
2013. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!