Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőknek le lehet vágni a...

A nőknek le lehet vágni a nemi szervüket?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen tragédia, hogy egy srác levágta az apja férfiasságát, erre felmerült bennem, hogy akkor a nőknek vajon le lehet-e vágni. Nem vagyok hülye, csak kíváncsi.

2013. júl. 23. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen, a csiklót ki lehet "metszeni".

Bizonyos népeknél ez elő is fordul.

2013. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
ott nincs mit levágni, maximum a mellüket, ha azt vesszük, és a szemérem ajkakat ha elég nagy a nőnek, de az igazából csak bőr szóval túl sokat nem érne el vele az illető, maximum a melleit lehet levágni. Ami ugye melósabb mint ha egy péniszt lenyisszantanának.
2013. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
A második nem jól írja. A nőknek a csiklót lehet kimetszeni.
2013. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 poiu ***** válasza:
82%
#1: igen, a csikló kivágása (sokszor a nagyajkak csonkításával) előfordul bizonyos kultúrákban. Keress rá:"női körülmetélés".
2013. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ez milyen undorító. Nem is tudtam, hogy ilyen előfordulhat. Hát köszönöm szépen:)
2013. júl. 23. 21:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik női körülmetélésnek nevezett dolog. Illetve a történelem során például németeknél levágták a nők mellét büntetésből. De Kínában a nők mellbimbóját ollóval vágták le szintén büntetésből.

A női körülmetélésnek négy formája van. A legsúlyosabb változatánál csak akkora lyukat hagynak, hogy vizelni tudjon, illetve a menstruálni tudjon.

2013. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pontosan. Létezik női körülmetélés is, illetve kis -és nagyajak plasztikát is lehet végeztetni szépészeti vagy egyéb okokból.
2013. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Afrikában szoktak ilyet csinálni, és már egészen fiatal lányokon.
2013. júl. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
87%
Az utolsót nem értem miért pontoztátok le. A csikló kimetszése Afrikában előfordul a bennszülött törzseknél, azért, hogy a nő ne az élvezetért csinálja, hanem a gyermeknemzés miatt. Ugye a hüvelyen belül a legtöbb ideg a csiklóban található, és ez egy főbb ingerforrás. Ezt a gyermek születése után szokták elvégezni, így a legkisebb a kockázat. Ez náluk kb olyasmi mint a zsidóknál a körülmetélés!
2013. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem tudom miért pontozták le, mert nem írt hülyeséget, csak pontatlanul fogalmazott.

A női körülmetélésnek ahogy már írtam négy változata van. Kelet Afrikában / Szomália, Etiópia, Szudán, Eritrea, Kenya északi része, Egyiptom déli része/ ahol a legsúlyosabb változatát csinálják. Sok tévhit társul hozzá. HA szülésközben a fiúgyerek hozzá ér, akkor meleg vagy impotens lesz. A körülmetélt nők hűségesek lesznek a férjükhöz, stb... Itt a lányoknak kivágják a csiklóját a belső ajkakat és ha kell a nagyajkakat is. Infibuláció a neve, igen fájdalmas és sokan belehalnak a fellépő fertőzésekbe. Gyakran olyan kis lyukat hagynak, hogy csak vizelni tud. A nászéjszakán a férj a tőrével csinál utat magának. Jó mi? Senkinek nem kívánnám.

De el kell ismerni van egy előnye ez pedig a sivatagban higiénikus. Mér ha túléli a beavatkozást a lány.

eggyel enyhébb változata amit nyugat Afrikában csinálnak ahol már csak!!! a csiklót vagy csak annak hegyét és a belsőajkakat vágják ki. Mali és a környező országokban csinálják illetve terjed az egész muzulmán világban. Mivel a körülmetélés kötelező a férfiaknak és büszkeség a nőknek. Közel-keleten terjed most nagyon. Jemen, Szaud- Arábia, stb...

Van a legenyhébb változata amikor csak a csikló fedő bőrt és a belső ajkakat vágják ki. Indonézia, Malajzia.

Ez még előnyös is szexuálisan a nőknek, mivel a csiklót közvetlenül éri a stimuláció. Higiéniai előnyéről is számolnak be az ezen átesett nők.

2013. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!