Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nőknek is ilyen kellemetle...

Más nőknek is ilyen kellemetlen a tampon használata vagy velem van gond?

Figyelt kérdés
Kellemetlen a felhelyezés, a kiszedés és érzem, mikor bennem van.

2013. márc. 15. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha rendesen felrakod, nem kellene érezni. A felhelyezés egyéni, hogy kinek mennyire kellemetlen. Ha alig van vérzés, nem érdemes tamponozni, mert nem elég síkos a hüvely, és kidörzsöli. Akkor lehet kellemetlen a felrakás meg a kiszedés is.

Meg a kiszedés még akkor, ha nem telik meg rendesen. Ha félig száraz, szintén végigdörzsöli a hüvelyt.

De amúgy ha nem kényelmes, akkor nem kell használni és kész. Amúgy se túl egészséges dolog.

2013. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy mélyebbre nem tudom dugni :(
2013. márc. 15. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kinga1995 ***** válasza:
100%
Felhelyezést, kiszedést kell érezni, de az se szabad kellemetlen legyen. Ha bent van jól, abszolút nem szabad érezni, amíg meg nem telik. Ha már kezd megtelni, akkor kezdem érezni, h ott van, de akkor sem kellemetlen! Megyek és cserélek.
2013. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én most kezdtem el használni tampont, de csak először volt kellemetlen. Nem tudtam feltenni rendesen. Próbálkozz,menni fog. Sok sikert!
2013. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha érzed,hogy ott van,akkor nincs fent rendesen. Ha kellemetlen a felrakás,próbáld meg másik pózban. Nekem is ilyen gondjaim voltak.
2013. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
használj betétet. Megéri szenvedni a tamponnal?
2014. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!