Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés után 6-hét?

Vetélés után 6-hét?

Figyelt kérdés
Vetélés után 6-hét leteltével vissza kell menni kontrollra?Volt már egy vetélésem,de nem emlékszem rá,hogy akkor vissza kellet-e menni,meg akkor nem is kapartak.

2013. júl. 24. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt a vetélésed? Spontán vagy műtéttel lett vége? Nekem nemrég zajlott le spontán, egy hétre rá mentem kontrollra, hogy minden rendben van-e. Szerencsére minden okés volt. A 6 hetet kicsit sokallom, hogy addig nem lát orvos egyből utána.
2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Műtétel végződött,ma látott orvos,de nem vizsgált meg!!!Ő nem mondta,hogy mennem kell 6-hét múlva Én meg elfelejtettem rá kérdezni.Gondolkodtam már orvos váltáson,de Ő már a második orvosom,lehet mind ilyen felelőtlen,vagy Én találom meg az ilyen orvosokat!?
2013. júl. 24. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után azt mondta h 6hét múlva menjek vissza kontrollra. Szerintem kérdezz rá.
2013. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Utána szerintem meg kellene vizsgálnia, hogy kiürült-e minden, aminek ki kellett. Én személy szerint, akkor nyugodtam meg, mikor egy hét után megmondta, hogy szépen kiürültem, nem maradt bennem semmi.

Az a baj, hogy olyan futószalagon foglalkoznak az emberekkel. Én is váltottam, magándoki között is van különbség, de még mennyi. Ha nem vagy megelégedve vele, ha nem érzed, hogy a Te problémád fontos neki, (nálam ez volt) váltanék. Nem veszítesz vele semmit, hidd el.

2013. júl. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát asszem váltok! Mert talán nem is foglalkoztatna annyira a dolog,ha nem szeretnék több babát,de így azért kicsit más a dolog,hogy mihamarabb lehet szeretnék.
2013. júl. 25. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!