Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygombám van....

Szerintem hüvelygombám van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, rendszeresen menstruálok. Arra lettem figyelmes, hogy a hüvelybemenetemnél rettenetesen viszket.. Utána néztem és azt találtam, hogy ez hüvelygomba.. Úgyhogy azonnal megmosakodtam ott lent, és bekentem Canesten krémmel, ami enyhítette a viszketést.. Aztán ilyen túrós volt a fehér folyásom, de nem tudom eldönteni, hogy a krémtől esetleg, vagy maga a folyás ilyen?! Anyukámnak még nem szóltam, de nem tudom, hogy mondjam meg neki.. Szűz vagyok, tehát kizárólag a strandról szedhettem össze..:/ Gondolom kellene a hüvelykúp is, egyedül meg nem merek venni ilyet.. szóljak anyukámnak? Segítsetek!!

2013. júl. 25. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, szólj anyukádnak.
2013. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szóljál.
2013. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szólj Anyukádnak és menjetek orvoshoz! Nem biztos, hogy ha hüvelygombád van, akkor az a fajta amire a Canesten jó. Csak orvos tud biztosat mondani!
2013. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az van, akkor a Canesten combi segíteni fog.

3-4 nap kb.

2013. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
MA szólok anyunak, ő biztos tudni fogja mit kell tenni.. A Canesten krémet már használom, enyhít a viszketésen, de gondolom, hogy kellene a hüvelykúp is hozzá.. Majd még írok, hogy mi lett.:)
2013. júl. 26. 09:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy holnap kellene megjönnie.. de legalább 2 napot késni fog, ahogy számoltam.:/
2013. júl. 26. 09:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval.. szóltam anyának, azt mondta, hogy kenjem a Canestennel.. ha nem javul, szerintem keresünk egy orvost..
2013. júl. 26. 13:09
 8/11 anonim válasza:
Én is összeszedtem a strandról 5 napja rendszeresen kezelem magam,és minden elmúlt,csak ez a hülye váladék nem.Lehet orvos lesz a vége.Ha nem múlik el egy hét után,menj orvoshoz..16/L
2013. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a hüvelykúpot próbáltad? én még csak krémmel kezelem magam, de nekem enyhül is, ma már nem volt túrós a folyás állaga, csak nagyon sok volt.. a viszketés már tökre elviselhető.:))
2013. júl. 27. 00:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Muti.
2013. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!