Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygombám van....

Szerintem hüvelygombám van. Félek! Többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval 2-3 napja jöttünk haza külföldről és ott közös vécé volt. Elkaphattam esetleg ott?

Nem tudom, pontosan mik a tünetek, de nekem ez van:

Piros, néha egy picit fáj, ég, viszket, és néha amikor pisilek kellemetlen... Szóltam anyunak (13 vagyok) és azt mondta kivált valami gyógyszert. A nővéremnek már volt ilyen dolga, szóval biztos jó gyógyszert vált ki, de félek, ha mégse, akkor el kell mennem nőgyógyászhoz... 13 évesen pedig ugye még nem szőrtelenítek ott lent... és félek ha meglát, kiröhög.

Tehát a kérdések: Ez hüvelygomba? Nőgyógyásszal mi a helyzet? Milyen gyógyszer erre a legjobb, és hogy kell alkalmazni? (Vény nélküli, lehetőleg)


2012. aug. 21. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen az.Nem kell aggódni egy hét alatt lejön a megfelelő gyógyszerekkel.Ezért kell mindig leteríteni a wc-ket ha máshol jársz.Ezek többnyire mind vény nélkül kaphatóak.Nem kell félni,van nőgyógyász ismerősöm,és hidd el nem azon a semmiségen fog megbotránkozni,hogy szőrös vagy.
2012. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A dokitól nem kell félni, mivel 13 éves vagy, lehet, hogy csak beszélgetni fogtok és nem vizsgál meg. Anyukád megvette már a gyógyszert? Mert ha nem, szerintem szólj neki, hogy inkább vigyen tiniambulanciára, ott adnak megfelelő gyógyszert. (Nehogy mellékezeld magad otthon, annak is lehetnek hátulütői.)
2012. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

elöször is, elve nem szörtelenít mindenki szóval nem röhögne ki az orvos. Nem is értem ezt hogy gondoltad....

másodszor igen valószinűleg gomba és Anyud tudja akkor mi kell rá, nyugi el fog múlni. Bizz Anyudban ne itt kérdezösködj. le lesz irva hogy kell ahsználni.

2012. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még annyit elfelejtettem írni az előbb, hogyha idegen helyen tartózkodsz hosszabb időre vagy nyaralsz, az a legegyszerűbb ha vesztek egy jó ph4-es intim lemosó habot, az megelőzheti a gondokat.
2012. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jol irta az elsö.

Ne aggodj, a nögyögyasz egesz nap puncikat nezeget. Amig tiszta az illetö, addig nem erdekili h szörös-e vagy sem. Sok orvos ugy kezeli a pacienseket mint ha futoszalagon jönnenek.

Am Canesten kombit vegyetek ra. Pirosat, kremet es hüvelytablettat.

Legközelebb pedig minden idegen wc-t huzz le, aztan papirozd körbe mielött raülsz. Vagy csak guggolj föle.

Neha wc-zes elött is erdemes kezet mosni.

2012. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, gyorsak voltatok! Amúgy a hüvelytablettát hogy kell alkalmazni? :/
2012. aug. 21. 15:55
 7/14 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatón ábrázolják, hogyan kell felhelyezni a tablettát.
2012. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet nem hüvelytabletta lesz habnem gyógyszer. Az hatásosabb is és mivel gondolom szűz vagy nem is kellemetlen.
2012. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert csak ő tud ajánlani megfelelő gyógymódot ha megvizsgált!!!
2012. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok. És biztos, hogy tablettát csak idősebb koromban fogok szedni. :D
2012. aug. 21. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!