Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésnél a páromat...

Hüvelyi fertőzésnél a páromat melyik krémmel kezeljük?

Figyelt kérdés
Orvosok nem vizsgálnak meg 1 hónap múlva kaptam időpontot, szóval elkezdem a vény nélküli gyógyszereket alkalmazni, de a páromat is akarom kezelni erre mi lenne megfelelő? Clion szokott használni de vényköteles a patikus azt mondta azt bakteriális ferőzésre irják fel. Páromnak akkor a Canesten krém nem jó? vagy van más ami jó lenne? neki is vizsket a pénisze és piros pöttyös :(
2013. júl. 26. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán menj el orvoshoz. Nagyon nem mindegy, hogy bakteriális vagy gombás eredetű a fertőzésed. A Clion a bakteriálisra jó, a Canesten meg a gombára. Két külön dolog.
2013. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 hónap múlva kaptam időpontot a helyi ügyeletről elküldtek a sürgősségin meg nem foglalkoznak velem. Nem tudok mit tenni magán dokira nincs 10ezer plusz a gyógyszer 5000. 3 hétig nem bírom ki. Bakteriális fertőzésem van a tünetek alapján. Túrós folyás, viszket, ég, együttlétkor pedig nagyon fáj a hüvely szélénél. Évek óta ha előjön mindig ezek a tünetek és Cliont szoktam kapni, most a patikában vettel rá Pevarly 3 db-os kúpot mellette Canesten krém. Nem tudok más tenni jelenleg, a tünetek elviselhetetlenek, de senki nem foglalkozik velem.
2013. júl. 26. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!