Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás nemi fertőzésnél friss...

Gombás nemi fertőzésnél friss terhességet kimutat a teszt?

Figyelt kérdés

Sajnos összeszedtem valamit,és csináltam tesztet negatív lett minden alkalommal...viszont (2 gyerkőcöm van és elöttük volt spontán vetélésem)ezt azért írom,mert..az első kérdés hogy egy fertőzés esetén (hüvelygomba)kimutatja e a terhességet a teszt vagy esetleg a hcg kimutatását gátolja...sajnos nem tudtam elkezdeni a kezelését mert megjött..de olyan érdekesen (görcs mentesen)és olyan érdekes darabos,meg nyulványos..szinte mint amikor spontán vetélésem volt..Tudom most már nem tehetek semmit és ha baba is lett volna nem tudott megtapadni (2 héttel elöbb jött meg a 35napos ciklusaimhoz képest)lehet ez mind ez a fertőzés miatt..?Most kissé tünet mentes a dolog,de amint elmúlik a mensi egyből elkezdem a kezelésemet ill férjemét nehogy visszafertőzzük egymást.

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 6. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg nincs hatàssal a gomba a teszteredményre.
2012. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeerintem a hcg hormont nem befolyásolja a gomba, a teszt meg azt a szintet méri.

A kezelés mellett én ajánlanám neked a ph4-es intim lemosókat (pl frezyderm), ami segít megőrizni a természetes hüvelyflórát. Nekem így sikerült a visszatérő hüvelygombámat "megállítani".

2012. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!