Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten vagy Pimafucort krém?

Canesten vagy Pimafucort krém?

Figyelt kérdés
Sajnos, egy antibiotikumtól felborult a hüvelyflórám és gombám lett. Kipróbáltam a 3 napos Canesten kúrát, de nem segített. Viszont ezt azután (másnap) tudtam meg, hogy együtt voltam a párommal. A nőgyógyász Kliont és ezt a fenti krémet írta fel, de a páromnak semmit, mert megnézett és azt mondta, hogy nem kell neki semmi (háromszor kérdeztem rá, hogy biztos-e). A kérdésem az, hogy ennek ellenére őt is kenegessem :) vagy tényleg nem kell, mert nem akarom ezt a gombát visszakapni. És ha igen, akkor melyik krémmel???
2009. okt. 22. 20:41
 1/1 anonim válasza:
nekem is gombám (pont antibiotikumtól) van és tegnap írta fel a doki a Pimafucort kúpot és krémet és a krémet a páromnak is használnia kell! szerintem kenegesse ő is, ártani nem árthat
2009. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!