Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pimafucort krém milyen...

A pimafucort krém milyen természetes alapanyagú krémmel helyettesíthető? 5 hós baba részére.

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Minek helyettesíteni?

Mi kaptunk ilyet kisebesedett fiam arcára. Mondjuk akkor ő már 8 éves volt, de ha ezt kapta valamire a baba ez egy nagyon jó és hatásos krém.

2010. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jobban szeretem a gyógynövény készítményeket,de a dokink meg szteroid párti.köszi a választ.
2010. jan. 20. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled a természetes krémmel kapcsolatban. A szteroid nem veszélytelen.Milyen problémára kapta a kisbaba a Pimafucort krémet? Popsira? Arcára? Kérlek, írj!
2010. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szeméremdombon van egy apró,de makacs piros folt,ami nem múlik a sudocremtől sem.Elkezdtem kenni körömvirág kenőccsel,amitől szebb lett,de a doki a pimafucort krémet erőlteti,még nem váltottam ki,várva a segítségeteket.
2010. jan. 20. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy írtál. Amit nagyon tudok ajánlani, nálunk bevált, az aloe vera. A növényből letörünk egy darabot és minden tisztába tevéskor először ennek a levével, majd a gyógyszertári popsikrémmel (Ung. neonatorum)kenjük be az egész popsit. Semmi piros folt nincsen. Újszülött korától használjuk a most 4 hónapos kislányunknak. Csak az a baj, hogy jobban fogy a növény, mint ahogy tud új hajtást hozni.
2010. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Nekünk is van itthon aloe vera,nagylányom keni a pattanásaira,de ha ez nálunk gombás eredetű,akkor is használni fog?
2010. jan. 20. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg ettől a krémtől!Ha gombás eredetű a bőrfertőzése a babádnak, ez lesz a leghatásosabb.

Persze vannak növények,cseppek,amiknek van gombaölő hatása(pl.a grapefruit mag...),de ezekkel sokkal tovább kellene kezelned, a gomba meg egy dög...képes és annyi idő alatt szépen máshová is terjed.

Gondolom ezt szem előtt tartva adta az orvosotok ezt a krémet.Gyorsan ki kell irtani!

2010. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok,

a fiam birkózni járt és sajna kapott gombás fertőzést.

Arcán, karján.

Ami nagyon jó rá és elmúlasztaná az a vöröshagyma, de szeméremdombra inkább ne.

Kend be nyugodtan a krémmel.

2010. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Pimafucort nagyon jó, én felnőttként kaptam, amikor már semmi sem használt, és két kenés után kutya bajom sem volt szinte. Szerintem a babádnak is egyszer bekened a bőrét, max. kétszer, aztán el is múlik szépen a baj, két vékony kenésnyi szteroid meg nem fog megártani (bár én is inkább a gyógynövényekre szavazok:) ).
2010. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!