Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha megjön, és...

Mit tegyek, ha megjön, és kötelező a strand?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk le a Balatonra, és lehetséges, hogy megfog jönni... Gondoltam a tamponra, de ahogy olvastam a használatáról, meg videót is néztem, még jobban beparáztam... Nagyon félek... Úgy körülbelül pár hónapja volt az első... Valahogy megtudom oldani tampon nélkül?


12/L



2013. júl. 26. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Betét.

Beszélj anyukáddal erről. De ha megjön akkor ne menj be a vízbe. Meg mi az hogy kötelező a strand? Pisztolyt tartanak a fejedhez hogy márpedig fürödnöd kell?

Egyszerű nem mész be a vizbe hanem a parton olvasol egy könyvet néha megkérsz valakit hogy fröcsköljön le és ennyi bőven elég. Még egy kristálytiszta medencében is elkaphatsz mindenféle fertőzést hátmég a Balatonba.

Vagy egyszerűen nem mész le a partra hanem a nyaralóban maradsz ha arról van szó. Senki nem fog erre kényszeríteni.

2013. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MrPifta ***** válasza:
94%
ne fürödj. Vigyázz a csomagokra.
2013. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tampon nélkül fürdeni nem tudsz. A magad egészsége miatt, a kínos helyzetek elkerülése végett / jössz ki a vízből és csorog a vér a combodon/, meg egyébként sem illő a későbbiekben így bemenni a vízbe.


Kint a parton kis short-ot használhatsz vagy egy strandkendőt a derekadra kötsz. Én csináltam úgy is, hogy levágtam az általam használt betét szárnyai és úgy ragasztottam a fürdőruhámba. Erre jó a olyan bikini, aminek ilyen sort fazonja van .

2013. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz mit tenni. Hallottam citromléről, hogy ha sokat iszol, akkor késik. Én kipróbáltam, volt, hogy késett, de volt hogy nem. Szóval ez sem válik be. Szerintem nincs semmi a gyógyszeren kívül amivel befolyásolni tudod. Persze, kipróbálhatod hátha bejön. Tampon nélkül viszont nem mehetsz vízbe. Tehát, ha megjön akkor csak napozhatsz maximum, de nem fürödhetsz. Kipróbálhatod a tampont, bár még fiatal vagy.
2013. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat sajnos valasztanod kell! Vagy kiprobalod a tampont es igy bemehetsz a vizbe, vagy betet es nem mesz vizbe.
2013. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kőszi a válaszokat:) anyukámmal nem nagyon szeretek erről beszélni.:/ a tampont meg mellőzném... Nem akarom, hogy valami bajom legyen abból, hogy rosszul használom... Szóval, szerintem majd kitalálok valami betegséget. :DD



Remélem, hogy a citromleves sztori beválik. Szerintem ittam annyi citromlevet az elmúlt napokban. Köszi:)



Bocsi, arra már nem emlékszem, hogy kiírta azt, hogy azért szereti a short fazonú bikiniket. Azokat én is szeretem, csak tavaly kinőttem, és idén nem volt a méretemben:(

2013. júl. 27. 04:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi a válaszokat, és mindenkinek jóó hétvégét! :))
2013. júl. 27. 05:21
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nincs, hogy kötelező a strand!
2013. júl. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak tamponnal tudsz vízbe menni, nélküle nem. Nem kell szégyelned, nyugodtan megmondhatod anyudnak az igazat és, hogy te nem szeretnél még tampont használni. Nem fog semmit mondani hiszen ö is nö, és szerintem észre fogja venni ha nem mondsz igazat. Kellemes hétvégét!!!
2013. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nekem is ez van, holnap megyünk osztály kirándulásra, és sajnos megjött. Anya nem engedi a tampont, mert még nem sok ideje menstruálok. De nálunk úgy van, hogy aki akar az fürdik, és szerencsére rajtam kívűl más sem fürdik. A tanárnőm meg tudja mi a helyzet, annyit kell nekik mondani, hogy egészségügyi problémád van. Ebből egyből le veszi, és nem gáz ha más is megtudja, nálunk olyan az osztály közösség. Igaz, van pár bunkó fiú, de az csak azt mutatja mennyire érettek. :)

2015. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!