Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nudista strandon kötelező...

Nudista strandon kötelező meztelenül lenni vagy lehet hordani fürdőbugyit?

Figyelt kérdés

Jövőhét hétvégén megyünk el nyaralni a párommal szegedre és állítólag van ott valami nudista strand a közelébe tervezzük hogy lenézünk oda valamikor. Ott kötelező meztelenül tartózkodni vagy azért lehet rajtam valami?

Én nem vagyok szégyenlős a bikini felsőmet simán ledobom magamról, a párom meg minden áron kiszeretné próbálni és azért én is mennék vele mert lehet megjönne a bátorságom és én is nudiznék de első sorban azért lenne rajtam bugyi legalább. Szerintetek ezt nem néznék rossz szemmel? Csak mert tudok olyan helyet főleg zárt helyet ahol egy részlegen szigorúan veszik a nudizást és ott csak meztelenül lehet tartózkodni. Előre is köszönöm!



2012. júl. 29. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen kötelező, aki levetkőzik az nem veszi jó néven ha mások meg felöltözve mennek "nézelődni". Nekem sem tetszene.
2012. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Kötelező, azért megyünk nudistastrandra, hogy meztelenül legyünk. Nem nézik jó szemmel ha valaki fürdőruhában van...
2012. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nudista strandon bikiniben lenni olyan, mint óvszerben szexelni...egynek elmegy, de nem az igazi. ;) Arról nem is beszélve, h a többi nudizó nem néz majd jó szemmel rád, rátok.
2012. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Muszáj meztelenül lenni, ha te bugyiban lennél, azt úgy vennék, hogy odamentél kukkolni.
2012. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Tisztelt kérdező, nyugodtan nudizhatsz, ott nem a puncikádat fogják bámulni mert megszokott látvány, minden csajszinak van. Teljesen természetesen csinálhatsz mindent amit szoktál, sőt felszabadultabban, mert nem kell a ruhára sem vigyázni :-)
2012. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Én inkább úgy fogalmaznék hogy illik, de mindig vannak néhányan akik nem veszik le. (Menstuáció, 16-22 éves korosztály, stb. miatt.) De ott az lesz a feltűnő és azt nézik meg, hogy miért nem veszi le, mit akar takargatni.

De én mindenképpen javaslom, hogy próbáld ki, szerintem nem fogod megbánni, mert fantasztikusan felszabadító érzés meztelenül, szabadon mászkálni és fürdeni, elfelejteni a társadalom minden kötöttségét a ruhával együtt.

2012. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarsz levetkőzni, akkor ne is menj nudista strandra, mert kukkolónak néznek, és úgy kidobnak teljsen jogosan, mint a macskát f.sni!
2012. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Hétvégén ki jön nudizni ?
2012. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki meztelen, de te nem, akkor éppen úgy rosszul fogod magad érezni, mintha mindenki ruhában lenne csak te lennél pucér.

Szerintem semmi olyan nincs rajtad, amiből egy nudista strandon ne lenne még 100 másik - vetkőzz le, élvezd a nyarat, a napot, tetszeni fog.

2012. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!