Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiszámoltam és holnap kellene...

Rippel Karolina kérdése:

Kiszámoltam és holnap kellene megjönnie de egésznap nem leszek otthon akkoris rakjak be betétet ha nem biztos hogy megjön? 13L

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztaságit szoktam betenni a várható időpont körül.Nekem az is elég, aztán meg úgy is megérzem és átcserélem rendes egészségügyire.
2013. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a biztos.
2013. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! még azt szeretném kérdezni hogy mit csináljak akkor ha fürdőbe megyünk és nekem még nem jött meg de pont azon a napon kellene de még nem állt be rendesen a ciklusom ugyhogy közel sem biztos hogy akkor fog bemennyek vagy inkább ne ?
2013. júl. 26. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bementem és ez lutri. Előtte elmentem a wc-re megnéztem, megtöröltem magam nem volt semmi a papíron, bementem. Utána újra wc, megnézni. De aznap nem jött meg.
2013. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az karcos, mert elég kellemetlen, és finoman szólva nem is higiénikus, ha a vízben jön meg. De csinálhatod, amit a negyedik válaszoló javasolt.
2013. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a második menstruációm egy medencés bulin jött meg :D de nem volt erős, így nem látszott át a fürdőruhámon, szerencsére nem látta meg senki. Menyj be nyugodtan a medencébe, csak sűrűn járj ki vécére.
2013. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Betétet rakhatsz be, csak tampont nem szabad menstruáció nélkül használni!
2013. júl. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A betétet természetesen nem fürdéshez értettem!!!
2013. júl. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!