Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja szúr a bal bordám...

2 napja szúr a bal bordám alatt belül a szívem környékén ( nem a májamnál) néha olyan mozgásra vagy a levegőt ha kifújom mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
elég zavaró kicsit rossz a közérzetem tőle de amúgy "el vagyok" vele

2013. júl. 27. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bordaközi ideg fájhat ilyen szúró jelleggel, ami légzéssel változik. Nincs rossz tartásod, gerincferdülésed?

nyújtó gyakorlatok végzése segíthet illetve a rendszeres hátúszás.

/ a máj jobb oldalon van, a bal bordaív alatt tömör szervünkként a lép helyezkedik el/

2013. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Például bordaközi izmaid görcse. (csak egy megjegyzés: a májad jobb oldalon van ;))
2013. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A májjal akkor nagyot tévedtem... Viszont tornáztam és még mindig enyhén szúr és azt vettem észre ha kihúzom magam akkor jobb. És azt vettem észre hogy a hónaaljamtól a kulcscsontom alatti rész ha megnyomom fáj úgy mint amikor "izomlázunk" van. Tbc-s vagyok és eléggé aggódom hogy nem-e ehhez van köze ' éve mérgezem magam a gyógyszerekkel de azzal nyugtatom magam hogy azt mondják a tüdő nem fájhat Szóvl nem tudom várok még egy kicsit aztán ha nem múlik vagy rosszabb lesz elmegyek az ügyeletre

Köszönöm

2013. júl. 27. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak beszorult a levegő. Akár hetekig is eltarthat amig elmulik. Nekem volt ilyen, igaz akkor hátul fájt. Kb 6 hét volt mire elmult. Édesapán orvos ö mondta már az elején hogy akátr 1-2 hónapig is tarthat. Mindenesetre nem ártana megkérdezned a körzetit, de mivel légzésre van igy valószonüleg ez lesz a gond.
2013. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!