Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a jobb oldalam a...

Nagyon fáj a jobb oldalam a petefészek környékén. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Utolsó technika óránk volt, és kimentünk az udvarra. A fiúk fociztak, én meg futottam a röplabda után, de Gábor megfordult, és hasba rúgott, izomból.

Pontosabban a jobb oldalamat, a méhem környékén.

Most meg mikor felmostam, és ugye ide-oda húztam a felmosót, minden húzásnál belenyilalt a jobb oldalamba valami .. igen, és tegnap megjött a menstruációm

Most pedig jobban szúr. Nem görcsöl, hanem csak szúr. Mintha beszorult volna a levegő, de ez más .. Néha belegörnyedek, annyira szúr.

Anyának most volt méheltávolítása mióma miatt, és az orvos mondta, hogy anya petefészkei tele voltak cisztaképződményekkel. Lehet hogy nekem is cisztám van?

Mi bajom lehet?


Szűz vagyok !

15/L



#geshgwsg
2013. jún. 23. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetséges,hogy peteérésed van,mert akkor szokott ott szúrni! Ilyen mindig van tizenéves korban. Azért orvoshoz menjetek el,ha ez nem múlik,de mindenképpen szólj anyukádnak!
2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel 2 napja menstruálsz,valószínűleg nem peteéréstől fáj.

De lehet a menzesz miatt. Viszont ,ha cysták vannak a petefészekben,az is járhat ilyen tünetekkel. Ha ez nem múlik menjetek el orvoshoz.

2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ultrahangra mindenképpen el kéne menned!
2013. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem semmi bajod sincs!

Majd a mensivel ez is el fog múlni, ne izgulj!

2013. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mára már el is múlt, azért köszönöm szépen a nyugtató hozzászólásokat!:)

Bár, ilyet még 4 év alatt nem tapasztaltam ..

2013. jún. 24. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!