Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális ilyen korban?

Ez normális ilyen korban?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és amikor megjön kibírhatatlanul görcsöl a hasam(van h suliba se tudok menni)Ez normális?Mit csinálhatnék h ne fájjon annyira?
2013. júl. 27. 09:46
 1/8 anonim válasza:
90%
No spa,vagy van az algoflex olyan valtozata ami kifejezetten mensi gorcsokre van.Normalis,nincs ezzel semmi baj, de a hianyzasokat probald kerulni, nem nezik jo szemmel.
2013. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, sajnos sokan vagyunk így. De azért nem árt kivizsgáltatnod magad, mert néha előfordul, hogy a nagyon erős görcsölésnek van valami szervi probléma a hátterében. Ha mégsincs semmi bajod, akkor vannak tornagyakorlatok, amik enyhítik pár év múlva pedig írathatsz fel magadnak fogamzásgátlót és attól szinte teljesen el fog múlni.
2013. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nekem is nagyon görcsölt ennyi idősen és csak a fogamzásgátlótól múlt el. Próbálkozhatsz a no spával meg az algoflex M-mel, de a legtöbb lánynak ezek egyáltalán nem használnak, nekem is olyan volt, mint halottnak a csók. a no spa még talán valamennyire enyhítette, de az algoflex annyira sem. Tornázz, mozogj egy kicsit, de ne vidd túlzásba. Attól talán jobb lesz. Tegyél valami meleget a hasadra, bár az csak ideig óráig javít rajt.
2013. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak azóta jobb, mióta a fogamzásgátlót szedem, de te ahhoz még túl fiatal vagy, nem hiszem, hogy felírnák. Az algoflex m, az - már elnézést a kifejezésért - de egy rakás szar. A no spától annyival tűrhetőbb lett, hogy fel tudtam kelni és el tudtam menni suliba, de még akkor is fájt.
2013. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, van, hogy éjszaka jön meg, másnap suli, és akkor kb. egész nap mintha zombi lennék… Egész nap ráz a hideg, kiszáradok, olyan mintha felfáztam volna (de ezek csak néha).

2 algopyrint szoktam bevenni, de nem egymás után. Nem is tudtam, hogy a fogamzásgátló ennyit segít. Hallottam jótékony hatásáról, meg arról is, hogy kivételes esetben felírhatják fiatalnak is.

2013. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normalis, de nagyon kellemetlen! Sajnos rengeteg no szenved ez miatt!:(
2013. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat látom nem vagyok egyedül.A fogamzásgátlót talán majd később kipróbálom,de akkor addig is marad a no spa.
2013. júl. 27. 11:59
 8/8 anonim válasza:
Szia énis ugyanígy vagyok vele én algopirint szoktam íratni a háziorvossal és azt szedem be meg persze meleg vizes palack a legjobb:) ajánlom nagyon én főleg lefekvés elött szoktam a fáj pontra rakni h eltudjak aludni
2013. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!