Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek mikor jött meg...

Lányok, nektek mikor jött meg először a menstruációtok? Kinek mondtad el először? Görcsöltél vagy észre se vetted?

Figyelt kérdés

Nekem még nincs.

12,5/L



2013. júl. 27. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2005. december 13-án, 12 voltam. :) Barátnőmnek mondtam el először, észre sem vettem, csak pisilésnél, mikor lehúztam a bugyim, hogy picit barnás.
2013. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

11 éves voltam, épp a mamámnál voltam. Délután nagyon fájt a hasam, amit addig nem éreztem, de nem vettem figyelembe.. Aztán a wc-n vettem észre a bugyimon a foltot. Először anyukámnak mondtam el, másnap.

Nagyon korán megjött, te még nem vagy elkésve:)

2013. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
14 és fél éves koromban, pont a gimis diákavató napján. Anyukámnak szóltam. Görcsölni nem görcsöltem, csak éreztem, hogy valami nem oké:)
2013. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
13 éves voltam, és egy hónapos. Napközben ilyen húzó érzés támadt a hasamban, egyéként nagyon hasfájós vagyok, azóta is mindig görcsöltem, de akkor csak fura volt, nem fájt. Egy barna foltot találtam este a bugyimon, és odahívtam anyát, kérdeztem: "Ez már az?" Tökre izgultam, hogy már én is lehet nagylány leszek, aztán másfél hónapra rá már a pokolba kívántam az egészet :D
2013. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12 évesen.. Elöször azthittem h felfáztam v beteg vok.. aztán véreztem a hasam is fájt :S:D Anyumnak szóltam elöször az első menzeszem kb 10 napig tartott nem kicsit voltam pánikban, bár abban a korban volt h rendszertelenűl jött meg
2013. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

14 éves voltam. barátnőmnek írtam chaten, de ő nem tudta, hogy az volt az első, csak annyit írtam "basszus, nekem is pont most jött meg". neki megvolt akkor, azért írtam így :D

aztán anyának annyit mondtam: anya, vegyél nekem is betétet!

miután észrevettem, egy picit bizsergett a hasam. pár órával később kezdtem fogat csikorgatni. másnap már a fejemet vertem az asztalba..

magát a vérzést nem vettem észre, nagy barna folt. utána jött rendes vér. szóval ebben szerencsésebb voltam, mert nem barna folyásom volt, mint sokaknak.

8 napos volt, de túléltem, hiszen új dolog volt :)

2013. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2003 május 4-én jött meg, akkor voltam 12 éves. Reggel felébredtem és láttam, hogy megjött. Kiabáltam anyumnak, hogy jöjjön fel az emeletre. Ő meg lentről kiabált vissza, hogy minek? :D Mondom majd meglátod :D

Tehát elsőként anyumnak mondtam el, aki persze körbetelefonálta a rokonságot a hírrel.

Én szerencsés voltam, mert utána rögtön beállt a ciklusom 28 napra.

2013. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
19%
12 voltam, Július 2.-án vettem észre reggel fölkelés után, hogy valami nem oké ott lenn, megnéztem és tiszta vér volt a bugyim, egyből lerohantam anyához és megmondtam :D
2013. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
11 évesen:) augusztusban, 14.-én és délután 2-3 óra körül :) 4 napig tartott és fájt a hasam, anyunak mondtam el
2013. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
9-edik vagyok :) 2012-ben :) most vagyok 12 és már beállt valamennyire
2013. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!