Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondtátok/elmondjátok...

Elmondtátok/elmondjátok anyukátoknak, amikor először megjön? Vagy szoktatok erről beszélgetni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze én mindig mondom neki hogy mikor jön meg, egész jól megértjük egymást.
2009. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy anya lánya kapcsolatban szerintem ez alap dolog hogy ilyenekről beszélgetnek.
2009. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szitu is úgy hozta,hogy muszáj volt elmondani,de egyébként is biztos elmondtam volna!Azért ez nem kis dolog,meg hát azért anya-lánya kapcsolatról van szó beszéljünk őszintén egymással erről is!No meg,azt sem árt tudni az anyukának,hogy a lányának milyen betét/tampon az ami kényelmes,hogy olyat is vegyen.Meg a gyógyszer,ha görcsölünk.

14,5/L

2009. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 27, 10 évesen jött meg először, de akkor én már tudtam mi az, elég korán fel lettem világosítva, szóltam anyunak és segített, hogy mit hogy csináljak.

Szerintem ezen nincs semmi takargatni való.

2009. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én is elmondtam, ez teljesen természetes dolog. igaz, nekem csak annyit mondott, hogy a nagylányok vérezni szoktak odalennt, ezt is kb. 8 éves koromban, akkor elraktároztam a fejemben, de semmi mást nem mondott - igaz nem is kérdeztem. Kicsit meg is ijedtem amikor 10. születésnapom előtt megjött. Nem tudtam hogy ez most tényleg az-e, vagy valami más.. :D
2009. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 évesen?? Atya ég! Ez olyan furcsa. Az én időmben 14 körül jött meg a lányoknak!
2009. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
már mértne mondtam volna el? az anyukák mindig örülnek, amikor a lányuknak először megjön.
2009. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

azt elmondtam de a nőgyógyászomról semmit nem tud ..

12 éves koromban jött meg azóta biztosan tudja hogy megvan mert azért látszik hogy fogynak a zacskóból a betétek :D

de a nőgyógyászhoz kellemetlen lett volna vele elmennem

habár számomra emlékszem a mensi. is ciki volt elsőnek nyugodtan ellehet neki mondani

2009. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
utolsó válaszoló, most hány éves vagy?:)
2010. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
rögtön elmondtam amikor apu és az öcsém nem voltak hallótávolságon belül :) ennyi: megjött. kérdezte raktam -e be betétet, meg elmondta h h rakjam be normálisan h ne csúszkáljon xDDD
2010. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!