Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondtátok el az anyukátok...

Hogy mondtátok el az anyukátoknak hogy megjött? Ez olyan cikis nem tudom hogy mit mondjak :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne szégyelld elmondani.Egy anyanak nagy oromet okoz,ha a gyereke megbizik benne,és elmondja neki az ilyen dolgokat.
2011. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké köszi a gyors választ :) csak attol félek tudod hogy majd az egész rokonságnak elmondja -.- most is dédimnél voltunk és rám terelődött a téma és anya elkezdett beszélni hogy jajj nemsokára nagylány lesz...olyan ciki volt el is kezdtem lökdösni de nem vette a lapot...sajnos xD
2011. máj. 8. 00:25
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Mondd meg neki nyugodtan.:)

És beszéld meg vele azt is,hogy nem szeretnéd,ha más a családi körből is megtudná..

2011. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Amúgy úgyis észre fogja venni mosásnál, vagy valami... belenéz a kukába
2011. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Árulja már el valaki, hogy miért ciki elmondani, hogy egy lány menstruál? Ez a világ egyik legtermészetesebb dolga!!!
2011. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 06:53


Teljesen egyetértek veled!


Kérdező!

Szerinted mi ebben a ciki? A dédmamád is menstruált annak idején.

2011. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
ne piszkáljátok, annak idején nekem is ciki volt. apám előtt méginkább. mára már teljesen termésetes. van ilyen, mindenki más!
2011. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ebben mégis mi a ciki? Anyád felnőtt ember, feltehetőleg (ha már ugye megszült téged), akkor ő is menstruál/menstruált.

Mondjuk azt sem értem, minek kell az egész rokonságnak elmondani. De ezt meg tudod oldani úgy, hogy megkéred anyukád, hogy ne kürtölje szét és kész.

2011. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én sem szeretek ilyen dolgokról beszélni, anyuval sem. Egyszerűen ez van és kész, nembírom, ha ilyenekre terelődik a szó (pedig nem rossz a viszonyunk, csak egyszerűen ilyen) De persze azt hogy megjött a menzeszem elmondtam neki (amúgy telefonban suliból) és a lelkére kötöttem, hogy el ne merje mondani SENKINEK, mert azzal örökre eltemeti a bizalmamat :) és szerencsére nem mondta el senkinek, max. a nagyimnak, mert a teljes titoktartásra képtelen :D , szóval ennyi volt, mondtam neki hogy: anyu megjött a menstruációm, lécci vegyél nekem betétet.
2011. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy megjotta par masodpercbe tqelt mire felfogtam mi is tortenik velem, aztan behivtaam anyamat, es mivel csak egy betet volt otthon el kellett menni venni, es apukam ugy fogadott az udvaron hogy na mivan kislanyom, nagylany lettel? .....irto ciki volt...anyam mindent elkotyog akkor is 12 voltam es most is szval ez nem reg tortent marciusban , most pedig aughusztus van
2015. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!