Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hete késik a vérzésem...

1 hete késik a vérzésem mennyit várjak az orvossal?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok soha nem késett még nem vagyok terhes mert nincs kapcsolatom
2013. júl. 28. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

más panasz?

ha nincs, akkor várj nyugodtan a következő esedékes menzeszig

2013. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megfog jönni :-) Nekem is késett 10napot.Ne csodáljozz rajta hisz ebben a hőségben a menzesz is inkább bent marad :-D de,komolyan :-)


Vàrj még 1hetet..ha semmi akkor doki

2013. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Menj el akkor most azonnal. Menj biztosra.
2013. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi panaszom nincs.Csak ne tudtam mennyire baj ha nem jön meg de ha nem gond megvárom a következőt
2013. júl. 28. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárkinél előfordul a késés vagy akár egy teljes hónap kimaradása. nem gépek vagyunk.
2013. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egy hetet késett. Úgy voltam vele, hogy előtte évekik napra pontosan megjött, párkapcsolatom nem volt... de azért érdemes megnézetni. Jól tettem, kiderült, hogy petefészekgyuladás. Más tünet nem volt, nem éreztem fájdalmat. Kérdező, ha nem voltál nagyon stresszes mostanában, vagy nem ettél jóval kevesebbet (akár a meleg miatt is), akkor érdemes felkeresni a nődokit a jövő héten.
2013. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.És utolsó neked ultrahang mutatta ki?kaptál gyógyszert?
2013. júl. 28. 22:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött.)
2013. júl. 31. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!