Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megmasszíroztam a...

Tegnap megmasszíroztam a melleimet egy fajta technikával mert azt hallottam növeli de mára megfájdultak az ikrek? (lent)

Figyelt kérdés
A technika az hogy állítólag a mell felső részét kell belülről-kifelé és lentröl-fölfele masszírozni. olvastam valahol ha fájnak a melleim akkor nőnek. most akkor hatásos a technika vagy csak túlságosan megszorongattam a kicsiket?:D gondoltam megkérdezem, jobb félni mint megijedni:D

2013. júl. 28. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
valószinüleg csak duma. Inkább ne nyomorgasd öket mert tényleg okozhat szövetkárosodást, mirigy gyulladást. Ha lenne iylen techniak nem lenne mell nagyobbitás, hidd el aki tuti midnneki csak masszirozgatná....
2013. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Masszírozni és vákuumozni kell, van több leírás a neten. De ezeket folyamatosan kell csinálni, hogy növést is elérj. Kérd meg a barátod, hogy masszírozza és szopja őket rendszeresen, az tuti módszer (nálunk bevált).
2013. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!