Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen fajta hasfájás összeköth...

Ilyen fajta hasfájás összeköthető a terhességgel?

Figyelt kérdés

Mindig azt hallom hogy egy nő ha terhes akkor lent fáj a hasa meg görcsöl és olyan mintha megjönne neki...nekem olyan problámám van hogy 16 éves vagyok és ugy érzem mintha terheslennék pedig a barátom jóval előtte kivette miellőtt elélvezett... (de nekem meg fent görcsöl a hasam és a köldökömnél)ez még márciusban volt azóta már megjöt egyszer a havim de ugyanilyen hasfájás kiséretében mint pl: a mellkasom alatti görcsölés, szokásos menstruációs görcsök, puffadás érzet stb.

Ebben a hónapban ezen a héten kell megjönnie és megint ugyanezeket érzem.ha fekszem semmi bajom nincs csak puffadásérzet, de ha ülök vagy gyalogolok akkor rettentően fáj :/ nem tudom mi lehet velem valaki mondjon valami megoldást legyenszives :( lehet csak tulreagálom már ezt az egész terhesség dolgot :'(



2013. máj. 1. 12:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!